REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Wojciech Darewicz13.07.19 (11:18)

Paweł Kukiz prosił o modlitwę. Hania Kukiz przeszła w nocy operację

Rodzina Pawła Kukiza przeszła trudne chwile. Córka polityka, nastoletnia Hania Kukiz była operowana. W nocy z piątku na sobotę przeszła przeszczep nerki – dowiadujemy się z wpisu, który pojawił się na profilu Pawła Kukiza na Facebooku. Polityk zamieścił już w nim informację o aktualnym stanie nastolatki.
East News

"Przyjaciele, bardzo Was proszę o modlitwę". Tymi słowami Paweł Kukiz rozpoczął swój dodany w piątek wieczorem wpis. Chociaż wcześniej tłumaczył, że jego córka jest w dobrej formie, nikogo nie dziwi, że teraz bardzo się o nią martwi. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo zawierających słowa otuchy komentarzy.

"Hania zoperowana". W nocy Paweł Kukiz dopisał ciąg dalszy swojej wiadomości. Dowiadujemy się z niego, że wszystko poszło dobrze. Polityk podziękował zespołowi medycznemu oraz internautom za wsparcie.

REKLAMA
Paweł Kukiz/Facebok

To nie pierwsza operacja Hani Kukiz. 19-latka przeszła wcześniej już dwie podobne. Niestety żadna z nich nie przyniosły pożądanych efektów.

Zobcz także: Dziecku przeszczepiono 5 organów naraz

Czeka na dawcę nerki, ponieważ dwa poprzednie przeszczepy się nie powiodły – mówi polityk w 2018 roku.

Paweł Kukiz wypowiadał się wtedy również o stanie córki. Prosił by nie wierzyć w tabloidowe nagłówki, które mówiły, że w jego rodzinie "rozgrywa się dramat". Stwierdził, że "jak na tego typu schorzenie, córka czuje się dobrze".

East News
Paweł Kukiz z żoną Małgorzatą i córką Hanią

Walka o zmianę przepisów. Córka Pawła Kukiza przez wiele lat była leczona w Centrum Zdrowia Dziecka. Choć miała tam dobrą opiekę, polityk utyskiwał na procedury, które nakazywały lekarzom zajmującym się Hanią, wypełnianie formularzy przed podjęciem nawet najzwyklejszych czynności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij