REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Wojciech Darewicz13.07.19 (11:18)

Paweł Kukiz prosił o modlitwę. Hania Kukiz przeszła w nocy operację

Rodzina Pawła Kukiza przeszła trudne chwile. Córka polityka, nastoletnia Hania Kukiz była operowana. W nocy z piątku na sobotę przeszła przeszczep nerki – dowiadujemy się z wpisu, który pojawił się na profilu Pawła Kukiza na Facebooku. Polityk zamieścił już w nim informację o aktualnym stanie nastolatki.
East News

"Przyjaciele, bardzo Was proszę o modlitwę". Tymi słowami Paweł Kukiz rozpoczął swój dodany w piątek wieczorem wpis. Chociaż wcześniej tłumaczył, że jego córka jest w dobrej formie, nikogo nie dziwi, że teraz bardzo się o nią martwi. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo zawierających słowa otuchy komentarzy.

"Hania zoperowana". W nocy Paweł Kukiz dopisał ciąg dalszy swojej wiadomości. Dowiadujemy się z niego, że wszystko poszło dobrze. Polityk podziękował zespołowi medycznemu oraz internautom za wsparcie.

REKLAMA
Paweł Kukiz/Facebok

To nie pierwsza operacja Hani Kukiz. 19-latka przeszła wcześniej już dwie podobne. Niestety żadna z nich nie przyniosły pożądanych efektów.

Zobcz także: Dziecku przeszczepiono 5 organów naraz

Czeka na dawcę nerki, ponieważ dwa poprzednie przeszczepy się nie powiodły – mówi polityk w 2018 roku.

Paweł Kukiz wypowiadał się wtedy również o stanie córki. Prosił by nie wierzyć w tabloidowe nagłówki, które mówiły, że w jego rodzinie "rozgrywa się dramat". Stwierdził, że "jak na tego typu schorzenie, córka czuje się dobrze".

East News
Paweł Kukiz z żoną Małgorzatą i córką Hanią

Walka o zmianę przepisów. Córka Pawła Kukiza przez wiele lat była leczona w Centrum Zdrowia Dziecka. Choć miała tam dobrą opiekę, polityk utyskiwał na procedury, które nakazywały lekarzom zajmującym się Hanią, wypełnianie formularzy przed podjęciem nawet najzwyklejszych czynności.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij