Pięć dni pił i spał w magazynie z alkoholem

Mężczyzna poszukiwany w województwie podkarpackim odnalazł się. Dziwić może nieco jego miejsce pobytu – magazyn z alkoholem. To, co tam robił 49-latek, już nie bardzo.

Obraz
Źródło zdjęć: © Policja

Mężczyzna włamał się do jednego z budynków w Kolbuszowej. Natrafił na niego jeden z pracowników magazynu, który od razu zawiadomił policję. Mundurowi po przyjeździe zbadali delikwenta alkomatem. Urządzenie wykazało 3,5 promila alkoholu.

*Włamywacz nie narobił jednak zbyt dużych szkód. *Straty wyrządzone podczas pięciodniowego pobytu w magazynie wyceniono na 260 zł.

Mężczyzna jest - póki co - w areszcie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Autor: Krzysztof Narewski

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie