o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|
aktualizacja

Pielęgniarz molestował pacjentki. Wykorzystywał je, gdy były nieświadome

0
Podziel się

Amerykanin stracił kilka lat temu licencję. Mimo to, zatrudnił się w służbie zdrowia.

Pielęgniarz molestował pacjentki. Wykorzystywał je, gdy były nieświadome
(Fort Collins Police)
bDSTRmbV

Thomas Moore pracował jako pielęgniarz w centrum medycznym w hrabstwie Adams. Gdy jedna z pacjentek przyszła do centrum medycznego z bólem głowy, dostała silne środki uspokajające. Mężczyzna wykorzystał uśpienie ofiary i zaczął się do niej dobierać. Został skazany na 12 lat więzienia za próbę gwałtu – informuje "Denver Post”.

To nie pierwsze takie przestępstwo na koncie mężczyzny. 45-letni Moore pracował wcześniej w szpitalu w hrabstwie Weld. Tam molestował seksualnie pięć pacjentek. Łącznie ofiarami mężczyzny padło przynajmniej 10 osób. Wszystkie pacjentki otrzymały silne środki medycznych i nie były w stanie reagować na zachowanie mężczyzny.

Napastnik wchodził do łóżek swoich ofiar. Jedna z nich wspomina, że jak przez mgłę pamięta mężczyznę, który położył się obok niej i masował jej piersi.

bDSTRmbX
Zobacz także: Zobacz także: Niemiecki pielęgniarz podejrzany o zabicie co najmniej 84 pacjentów

Przestępstwom mężczyzny można było zapobiec. Wystarczyło, że przed zatrudnieniem w szpitalu sprawdzono by jego odciski palców – czytamy w "The Daily Mail”. Moore był wcześniej skazany za molestowanie dziecka i od 2014 roku zawieszono jego licencję. W Kolorado nie sprawdzili jednak pielęgniarza i dali mu pracę.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDSTRmcd
bDSTRmcy
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić