o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Przerażające filmy z Francji. Nagrali lincz na policjantce i zamieszki na ulicach

890
Podziel się

W sylwestrową noc w całej Francji dochodziło do brutalnych zamieszek. Najtragiczniejsze wydarzenia miały jednak miejsce w podparyskim Champigny-sur-Marne.

Przerażające filmy z Francji. Nagrali lincz na policjantce i zamieszki na ulicach
(Twitter)
bDTCtPGZ

Bójki, zniszczenia i pobicia. W stolicy Francji w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia spłonęło ok. 1000 samochodów zaparkowanych na ulicach. Najgłośniejsza jest jednak sprawa brutalnie pobitej policjantki. Do sieci trafiły dramatyczne nagrania, na których widać, jak członkowie młodzieżowej bandy biją leżącą kobietę.

Kobieta cudem wyrwała się agresywnemu tłumowi. Pobity został również jej kolega. Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce, gdzie ok. 300 chuliganów wszczęło zamieszki po tym, jak nie zostali wpuszczeni na prywatne przyjęcie. Rozwścieczona horda rzuciła się na policjantów natychmiast po ich przybyciu.

bDTCtPHb

Do tej pory udało się aresztować dwóch nastolatków podejrzanych o udział w brutalnym napadzie na policjantkę. Pozostali są poszukiwani z dużą determinacją, bo sprawą zajęli się najważniejsi politycy w kraju. Skomentował ją m.in. prezydent Macron, który zapewnił, że "winni tchórzliwego i zbrodniczego linczu na policjantach w trakcie ich służby 31 grudnia zostaną znalezieni i ukarani".

Nie rozumiem, jak mogli zostać tak rzuceni samotnie na pożarcie. To czyste szaleństwo – komentowała Patrice Ribeiro z policyjnego związku zawodowego.

bDTCtPHh

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Zamaskowany mężczyzna obrabował bank w Katowicach. Policja publikuje nagranie
bDTCtPHC
KOMENTARZE
(890)
Sceptyk
3 lata temu
"Sylwestrowa noc we Francji obfitowała w liczne wydarzenia. W wielu miejscach doszło do zamieszek, spalono ponad 1000 samochodów." A więc, narodziła się "nowa świecka tradycja", jak w filmie Bareji , pod tytułem "Miś"...
Jan
3 lata temu
deportacja na księżyc z całą rodziną
Przemo
3 lata temu
Przez chwilę zastanawiałem się dlaczego ludzie nie wezmą spraw "w swoje ręce", jednak zaraz stanął mi przed oczami obraz dzisiejszej młodzieży, chłopaków w rurkach - pewnie kolorowi mają dylemat, bić czy molestować...
bDTCtPHD
Cyrk
3 lata temu
I to oczywiście nie był rasizm, co nie? Uczciwie i rzetelnie napisaliście, że "chuligani" zaatakowali "policjantkę". Bo fakt, że była białą kobietą, a oni czarnymi imigrantami lub potomkami imigrantów nie ma tutaj nic do rzeczy prawda? Hipokryzja level Lis...
krystek
3 lata temu
Szczęście dla Polski że PIS doszedł do władzy.....
Najnowsze komentarze (890)
Ja
3 lata temu
Czas zacząć nagrywać lincz na czarnych
Koniec PO za ...
3 lata temu
Makaron powinien pozbyc się tego kolorowego bydła które zalało Francje na pontonach to byłby tam spokój jak w Polsce...
Ro-man
3 lata temu
Oni tylko ckm-u posłuchają !
Rav
3 lata temu
No cóż, "ubogacenie" ma różne wymiary. T nie tylko przyjemność dla starszych pań typu Środa czy Szczuka....
buachacha
3 lata temu
A gdzie byli jej rodzice na plazy w Tunezji?
lech
3 lata temu
chciała francja uchodźców to ma i to są efekty . to samo czeka a w sumie jest w niemczech
bogata_kultur...
3 lata temu
A czy policja we Francji nie ma broni palnej?
Ja
3 lata temu
Dziwią mnie wpisy typu: że dobrze im tak. Ludzie, przecież o mały włos mielibyśmy ich u siebie. Bo to politycy decydują, a niestety obywatele ponoszą konsekwencje. Czemu winna ta policjantka, wykonywała swoją pracę. Czy 15-latka zasztyletowana w Niemczech. To Angeli albo Macronowi powinni tak nakopać wtedy chciałabym usłyszeć ich zdanie.
bDTCtPHv
ja85
3 lata temu
Proszę o pilne podanie przynależności etnicznej pobitej policjantki orz agresorów. Za każdym razem gdy Polak pobije imigranta media podają fakty o przynależności etnicznej agresora i ofiary. Musi być sprawiedliwość.
Mój nick
3 lata temu
Matka Ziemia powinna pochłonąć minimum na 2 metry pod swoją powierzchnię każdego bandziora i każdego peniska PiSu.
xxx
3 lata temu
a gdzie mieli bron
fddddd
3 lata temu
"prezydent Macron, który zapewnił, że "winni tchórzliwego i zbrodniczego linczu na policjantach w trakcie ich służby 31 grudnia zostaną znalezieni i ukarani". - O! Macron będzie karał sam siebie bo wszyscy wiemy że jest winny.
Gość
3 lata temu
Nie, no bravo! W takim praworządnym kraju jak Francja takie rzeczy? A w dzikiej Polsce spokój. Niech ich leją, gwałcą, wysadzają. Skoro to tak głupi naród, że sobie na to pozwala, niech ich zeżrą te afrykańskie dzikusy. A Macaron niech nie udaje zatroskanego, hipokryta. Viva la France! Viva la liberten!
Srallah
3 lata temu
To za kolonie i i ich wyzyskiwanie , francjo. Niech placa teraz panstwa, ktore czerpaly korzysci z systemu kolonialnego. Nam nic do tego...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić