o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Przez 11 lat ukrywał się za granicą. Policja nareszcie zatrzymała gwałciciela

53
Podziel się

Kryminalni z Lęborka zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który przez 11 lat był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna ukrywał się na terenie państw Unii Europejskiej.

btrhdr
btrhdr (Policja)
bEDMeZGt

Z ustaleń śledczych wynikało, że Bogusław K. od wielu lat ukrywał się poza granicami Polski. Kilka dni temu wpadli jednak na trop, że 41-latek prawdopodobnie wrócił do kraju.

Kryminalni trafili na ślad poszukiwanego. Szybko ustalili, gdzie może przebywać. Obserwowali wytypowany dom, aż w końcu zapukali do drzwi.

Otworzył im sam poszukiwany. Policjanci natychmiast zatrzymali poszukiwanego i doprowadzili do lęborskiej komendy, gdzie został osadzony. Następnie przewieziono go do najbliższego zakładu karnego.

bEDMeZGv

Mężczyzna jest podejrzany o popełnienie 6 przestępstw. Wśród zarzutów są dwa gwałty, pobicia, naruszenie miru domowego oraz wpływanie na świadka za pomocą groźby. 41-latkowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Okradają ludzi na Śląsku. Policja pokazuje film
bEDMeZGW
KOMENTARZE
(53)
xyz
2 lata temu
tak ale chyba tylko do glosowania i do zycia w tym kraju ! nic poza tym !
Robert
3 lata temu
Pewnie nazywa się januusz kołak z Gorzowa Wielkopolskiego i było to w holandii gdzie zbierało paprykę w szklarniach za 8 euro na godzinę
Dominik
3 lata temu
Trzymaj się stary. Kiedyś będzie możliwość odegrania się na nich.
bEDMeZGX
Anna
3 lata temu
Ostatnio było o mężu, który żonie złamał kręgi szyjne. Nie zamordował jej tylko dlatego, że przeszkodziła mu policja. Dostał 8 lat. To co jakieś-tam gwałty (po 2 lata w zawieszeniu) czy pobicia (półtora roku w zawieszeniu wystarczy). Takie mamy prawo, takie mamy społeczeństwo, to i taką mamy prokuraturę czy sądy.
Ziutek Kogute...
3 lata temu
Cz narzędzie popełnienia przestępstwa zostało już skonfiskowane ???
phi
3 lata temu
Ale się przyłożyli do ujęcia, pewnie rozrachunki gangsterskie
polak
3 lata temu
Grozi mu do 12 lat a nie 12 lat...
układy mafijn...
3 lata temu
Wiem jak to działa: środowisko przestępcze najpierw niejawnie podsyca konflikt potem pomawia upatrzoną ofiarę, podstawia lewych świadków, kupuje stosowną notatkę służbową u dzielnicowego, załatwia u biegłego opinię o jego zniesionej poczytalności. Po jakimś czasie pomawia kolejny raz jako już potwierdzonego "niepoczytalnego", ten po rzekomym kolejnym "wykroczeniu" lub wręcz "przestępstwie" ląduje w psychiatryku jako "niebezpieczny", po czym zagrabia się jego mieszkanie wcześniej oczyszczając konto - że niby nie pamięta jak wydał (miał zniesioną poczytalność gdy tak naprawdę oni brali na jego konto pożyczkę - niby on). Wszystkie szczegółowe dane osobowe wraz z historią choroby czyli dokładnie na co się leczy jakie leki bierze wszystko co lekarz wpisuje w trakcie wizyt są ujawniane do wglądu stron (czyli pozywającego środowiska przestępczego) w aktach sprawy sądu. Tak się wp. tutaj ludzi. Skutecznie A prawie wszyscy w rządzie to prawnicy.++ +
asd
3 lata temu
dlaczego za 2 gwałty nie ma 2 kar po 5 lat ?
max
3 lata temu
Sam już zapomniał ,że go poszukują.
heh
3 lata temu
Jeżeli go TAK szukali i aż ujęli to czyją "panią" śmiał zgwałcić, jeżeli w ogóle?....nagroda im się należy od zleceniodawcy.
Ciekawyswiata
3 lata temu
Gałciciel ???
Adam
3 lata temu
Dożywocie !!!! Poza tym te wszystkie pedofile wyłapać i osadzić również na dożywocie i nie pomijać księży, artystów, lekarzy, aktorów , muzyków, tancerzy, właścicieli fortun, dorobkiewiczów , i tych co teraz prowadzają to zło do szkół......
bEDMeZGP
bogdan19734
3 lata temu
Za komuny było lepiej Trafił na ścieżke zdrowia to by mu wystarczyło na 20 lat.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić