Paweł Rzepa| 
aktualizacja 

Przez rok nie używała dezodorantu

80

22-letnia Elyse Brautigam chciała sprawdzić, jak zachowa się jej ciało. Teraz twierdzi, że nie potrzebuje kosmetyków, bo przestało ono wydawać nieprzyjemną woń.

Przez rok nie używała dezodorantu
(Youtube.com, Raw Aligment)

Nieprzyjemny zapach potu zależał od tego, co jadła. Brautigam zrezygnowała z używania dezodorantów jesienią 2015. Po roku doskonale radzi sobie bez kosmetyków, bo uważa na to, co je. Według kobiety powodem przykrej woni są np. posiłki pieczone lub smażone.

Ciało rzeczywiście zaczyna pachnieć inaczej. Opiera się to na żywności, którą spożywacie. Moje hormony są teraz bardziej zrównoważone, a zapach ciała bardzo się zmienił.

Youtuberka chciała sprawdzić, jak na jej zapach wpływa jedzenie. Teraz jest przekonana, że woń wydzielana przez ciało zależy tylko od hormonów. A te - od jakości pożywienia.

22-latka na rok zrezygnowała z dań, które powodują nieprzyjemny zapach skóry. W tym czasie nie unikała aktywności fizycznej. Młoda kobieta regularnie zajmuje się fitnessem i - jak zauważa - z natury skazana jest na aktywność. Mimo to nie narzekała na swój zapach.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić