Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Woźniak
|
aktualizacja

Rosja. Władimir Putin wybiela Stalina? "Nie zhańbił się przez osobiste spotkanie z Hitlerem"

190
Podziel się

Podczas ostatniej konferencji prasowej Władimir Putin opowiadał o Józefie Stalinie. Podczas wywodu uznał, że dyktator nigdy nie spotkał się z Hitlerem, co stawia sowieckiego przywódcę w o wiele lepszym świetle niż innych przywódców.

Rosja. Władimir Putin wybiela Stalina? "Nie zhańbił się przez osobiste spotkanie z Hitlerem"
(East News, Angelika von Stocki/FaceToFace/REPORTER/Reporter)
bEEzMmRh

Przed kilkoma dniami Władimir Putin oskarżał Polskę o współpracę z Niemcami w latach 30. XX wieku. Teraz w mediach grzmi od słów prezydenta Rosji o Józefie Stalinie. Zdaniem Putina ten sowiecki dyktator "nie zhańbił się", bo nigdy osobiście nie spotkał się z Adolfem Hitlerem.

Władimir Putin rozpoczął analizowanie nazistowskiego i sowieckiego dyktatora. Kontrowersyjne słowa prezydenta Rosji odbijają się szerokim echem na całym świecie.

Przytłaczająca liczba przywódców osobiście kontaktowała się z Hitlerem i składała swoje podpisy na odpowiednich dokumentach. Stalin, bez względu na stosunek do niego, nie zhańbił się przez osobiste spotkanie z Hitlerem. [...] Zrobili to najwyżsi urzędnicy największych potęg europejskich.

bEEzMmRj

Putin zwrócił uwagę na dokumenty, które znajdują się w archiwach. Jego zdaniem w aktach tych znajdują się szczere oceny. Prezydent Rosji zwrócił również uwagę na to, że żyli wówczas ludzie, którzy wprost mówili, co sądzą o wydarzeniach na świecie. Władimir Putin obiecał, że niebawem pojawi się o tym artykuł historyczny, nad którym trwają obecnie prace.

Zobacz także: Zobacz także: Kanibalizm wśród zdobywców Kremla
bEEzMmRp

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEEzMmRK
KOMENTARZE
(190)
PrawdaBoli
rok temu
Dlaczego teraz trajkocze o swojej propagandzie i dlaczego nie udzielał się tak ochoczo w latach gdy żyli jeszcze ludzie, którzy byli świadkami tych dyktatorskich zbrodni. Brońmy prawdy...
Mik
2 lata temu
Złodzieju oddaj kasę Rosjanom
sens
2 lata temu
Putin to bardzo przebiegły i niebezpieczny człowiek Dla ratowania swoich prywatnych interesów gotów jest rozpocząć 3 wojnę światową .Cały cywilizowany świat powinien się dokładnie przyjrzeć tej osobie .
bEEzMmRL
VILLK
2 lata temu
17 października 1939, Przemyśl jest pan panie Putin pewny że się nie spotkali....
Stary
2 lata temu
Władek P to pewnie nieślubny Stalina
Jurgen
2 lata temu
Moje zdanie nie może ranić tego psychopate to niewiarygodne. Wy pisząc stop hejt ranicie tych wszystkich co chcą odnieść się do tego co powiedział ten morderca ale nie tedy droga, wstyd.
przewidywalny
2 lata temu
jak zwykle kontrowersyjne opinie mające odwrócić uwagę opinii publicznej od jakiejś afery. co tym razem? budowa elektrowni atomowej w Białorusi przy granicy z Polską? a kiedy odszkodowania za lawinowy wzrost zachorowań na raka z powodu katastrofy w Czarnobylu?
Gennadiy
2 lata temu
Jestem Rosjaninem Myślę, że Putin jest bandytą z lat 90. i jest bardzo chory na głowie ...
krupska
2 lata temu
wołodia...jesteś mały PIKUŚ...
oooooooooooo
2 lata temu
Spotkannie z "putinkiem"...to WSTYD..ten awanturnik powinien dostać NOVICZOKIEM PO TYCH ŚLEPIACH
Tyran
2 lata temu
Oczywiście, że stalin jest lepszy bo na jego koncie są miliony ofiar, a na jego przeciwniku nic.
realista
2 lata temu
Putin żyje w innym świecie. To świat rosyjski a to całkiem inny stan umysłu.Ile w tym świecie efektu wypitej wódki nie wiadomo.
Jan
2 lata temu
Taki sam bandzior jak stalin
bEEzMmRD
Dzik
2 lata temu
Putin skończyło się twoja jazda Polską jest w ramionach USA a ty możesz teraz tylko pobawić się w piaskownicy razem z Łukaszenka baranie jeden.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić