o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Władimir Putin nagle zaczął mówić w innym języku. Prezydent Rosji zaskoczył gości

395
Podziel się

Władimir Putin tuż po studiach rozpoczął pracę w Niemczech jako agent KGB. Teraz udowodnił, że mimo upływu lat wciąż płynnie posługuje się na językiem niemieckim. Zaczął go niepodziewanie używać na ostatnim spotkaniu w Soczi.

Władimir Putin nagle zaczął mówić w innym języku. Prezydent Rosji zaskoczył gości
(Twitter)
bDzmrafF

Prezydent Rosji, Władmir Putin, tuż po ukończeniu studiów pracował w KGB. Od roku 1985 do 1990 służył jako oficer operacyjny na terenie Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Przez lata doskonale opanował język niemiecki.

Teraz prezydent Rosji pochwalił się swoimi umiejętnościami lingwistycznymi. Na spotkaniu z niemieckimi przedsiębiorcami w Soczi, nagle zaczął używać ich języka.

Władimir Putin zareagował na błąd tłumaczenia symultanicznego. Przerwał swoją mowę, by sprawdzić sprzęt, zastanawiając się po niemiecku: "Was ist los?". Można to przetłumaczyć jako "Co jest grane?".

bDzmrafH
Zobacz także: Zobacz także: Odtajniono dokumenty KGB o Putinie

Sytuacja została dość szybko wyjaśniona. Bardzo rozbawiła Władimira Putina, który nawet z niej zażartował, również w języku niemieckim. Później płynnie wrócił do języka rosyjskiego.

To nie jest pierwszy raz kiedy Władimir Putin używa niemieckiego. Wcześniej zdarzało mu się to przy okazji spotkań z Angelą Merkel, która z kolei doskonale włada językiem rosyjskim. Prezydent Rosji wykorzystał również swoją znajomość języka niemieckiego, aby wznieść toast na ślubie byłego ministra spraw zagranicznych Austrii.

bDzmrafN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bDzmragi
KOMENTARZE
(395)
xxxx
rok temu
Skąd to zdumienie, jeśli został tam wysłany jako szpieg to musiał mówić biegle po niemiecku.
nored
rok temu
Putin nie pracował dla KGB. On w dalszym ciągu pracuje dla KGB. W służbach się jest do końca życia.
zcx
rok temu
W Polsce Mieliśmy Edwarda Gierka, który do rozmów z Mitterrandem nie potrzebował tłumacza, bo biegle posługiwał się językiem francuskim.
bDzmragj
stary
rok temu
Putin to najwybitniejszy współczesny polityk, jak dotąd ogrywał wszystkich. Od naszych "polytyków" dzielą go lata świetlne...
Najświeższy n...
rok temu
z Rosji: - Szaman Alexander Gabyshev wznowił kampanię! Chodzi o "rytuał wydalenia Putina”...członek "oddziału" powiedział, że Gabyshew rozpoczął ponownie swoją pieszą wędrówkę z Jakucka do Moskwy celem rytualnego, usunięcia Putina z Kremla. Dwie inne osoby i cztery psy idą z Gabyshevem. Oczekujemy prowokacyjnych działań ze strony organów ścigania i jesteśmy gotowi zapewnić pomoc prawną - powiedział Pryanishnikov. Zauważył, że uznanie Gabysheva w sprawie karnej dotyczącej wezwań do ekstremizmu przestało obowiązywać w październiku, ponieważ szaman nie został oskarżony.Wcześniej Gabyshev mówił o planach wznowienia kampanii i podkreślał, że akcja była wyłącznie pokojowa, i nazwał swoją sprawę karną oraz próbę wysłania przez śledczego FSB na obowiązkowe leczenie „powrotu medycyny karnej z końca ZSRR”...
Najnowsze komentarze (395)
Salomon
rok temu
Putin i Merkel są po tej samej szkole. Oboje to komunistyczni agenci.
prezydent Bul...
rok temu
My też mieliśmy swego Putina w UE - dobrze gawarył po germańsku >
Rufus
rok temu
Putin ma swoich sobowtórów. Nie wiadomo, który z nich występował.
Gosia
rok temu
Jak nagle zacząl mowic w innym języku to go satanas opanowal!!!! W aramejskim czy w jakims innym???
Tom
rok temu
Sami agenci...:) nam się swego czasu trafił szogun
Jarek
rok temu
Dobry prezydent
Ww
rok temu
Nasi lolitycy to nawet po polsku nie potrafia sie wypowiadac.
X
rok temu
Jutro bedziemy z zona i corka o 19 na mszy za jedynego Marszalka. Bitwa przegrana bez Marszalka. N. PS. To byl od okr.stołu blad robic z mlodziakow bohaterow, poslow 20latkow jak Pawlak, Tusk. Wysokie pozycje mlodych calkowicie blokuja rozwoj panstwa i samych tych mlodych. Widac to wszedzie. I to tu mamy. Beata Szydlo byla tez za mloda, a co dopiero poziom syna, z koniecznosci nierozumiejącego sytuacji obiektywnej, ktora , aby zacytowac poglad einsteinowski, nie ma nic wspolnego z wyborem mlodziaka. Czyli: stal sie uczestnikiem potrzeby tu - mamy. Ratunek? Ten poziom zas wymaga ludzi w wieku prezesa i zastepcy, i tylko takich, a nie posłów w wieku Jachiry. Pytanie?:-)
bDzmragb
Uzi
rok temu
Rety to on mówi toż to nie wigilia
Td
rok temu
A może to objaw opętany?
twój królicz...
rok temu
No niesamowite!!! Putin "pierdnął" po niemiecku. Cały świat się o tym dowie - i spotkanie nabierze wagi.
Janusz
rok temu
Ale się nagadał... 🙄
Jeoacbolszewi...
rok temu
kiedy wreszcie zmieni się prezydent w Rosji może w ten kraj w końcu stanie się bardziej normalnieszy niż teraz terror ataki ,dziwny twór
Czarno na bia...
rok temu
Myślę że jakiś inny... film
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić