REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 32 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas14.11.19 (18:59)

Seks z uczniem w szkole. Zapadł wyrok w sprawie nauczycielki

28-letnia nauczycielka prowadząca grupę nastoletnich chórzystów uwiodła jednego ze swoich uczniów, a następnie wielokrotnie uprawiała z nim seks. Teraz sąd w stanie Waszyngton za kontakty intymne z 16-latkiem skazał ją na rok więzienia.
Facebook.com

Olivię Sondheim skazano za wielokrotne molestowanie nieletniego chłopca. Sędzia stwierdził, że do sytuacji, w których nauczycielka pracująca w szkole Lynnwood High School w mieście Bothell wykorzystywała swojego podopiecznego, miało dochodzić m.in. na terenie samej placówki, podczas wycieczki oraz w lokalnym parku. Kobieta otrzymała karę wynoszącą rok pozbawienia wolności.

Wychowawczyni uprawiała seks z uczniem. Pierwsze spotkanie, na który doszło pomiędzy nimi do stosunku miało miejsce 9 kwietnia 2016 roku. Poszkodowany chłopiec miał wtedy 16 lat. Śledczy ustalili, że poza godzinami lekcyjnymi Sondheim widziała się z nim nawet do 10 razy. Seks odbywał się również w jej mieszkaniu, do którego niejednokrotnie go przywoziła.

REKLAMA

Mężatka otrzymała zakaz pracy z nieletnimi. Sąd zabronił jej utrzymywać jakichkolwiek kontaktów ze swoją ofiarą oraz zabronił wykonywania zawodu, który wiązałby się z pracą z dziećmi. Po opuszczeniu więzienia 28-latka zostanie poddana ocenie na tle seksualnym - donosi Daily Star.

Moja zdrada męża i jego rodziny jest absolutnie niewybaczalna. Żadne słowa nie zrekompensują szkody, którą im wyrządziłam - mówiła jeszcze podczas wrześniowej rozprawy sądowej Olivia Sondheim, prosząc o złagodzenie kary.

*Zobacz też: "Ku..., co ja chciałem zrobić?!". Wstrząsające nagranie z zatrzymania we Wrocławiu *

W Waszyngtonie wiek przyzwolenia na uprawianie seksu wynosi 16 lat. Są jednak zawody, w których wykonujące je osoby podlegają dodatkowym obostrzeniom. Należą do nich np. policjanci czy właśnie nauczyciele.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij