Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski06.12.18 (09:11)

Śmierć aktorki porno z polskimi korzeniami. Nowe fakty

Śmierć August Ames w niejasnych okolicznościach zszokowała amerykańską branżę filmów dla dorosłych. Teraz opublikowano wyniki sekcji zwłok, a do sieci wypłynął dawny wywiad z aktorką, który ujawnia, że miała spore problemy.
Twitter

O samobójstwie nieoficjalnie mówiono już w 2017 roku. Teraz teza ta zyskała oficjalne potwierdzenie. Ujawniono, że aktorka, która naprawdę nazywała się Mercedes Grabowski i miała polskie korzenie, cierpiała na chorobę psychiczną. O swojej chorobie afektywnej dwubiegunowej opowiedziała trzy miesiące przed śmiercią.

Są dni, kiedy czuję się wyśmienicie, ale jeśli nic nie robię, nagle stają mi przed oczami okropne wspomnienia z dzieciństwa i czuję się bardzo zdołowana. Nie jestem wtedy nawet w stanie podnieść się z łóżka i muszę odwoływać nagrania zaplanowane na najbliższy tydzień, a nawet dwa tygodnie – wyznała wówczas Ames.

REKLAMA

Kobieta zmagała się też z wielką falą hejtu. Według jej znajomych to właśnie napływ obraźliwych komentarzy w sieci mógł być jedną z przyczyn tak dramatycznej decyzji August Ames. Wszystko przez jej wpis na Twitterze, w którym gwiazda pochwaliła się, że odmówiła nagrywania sceny z mężczyzną, który brał udział w homoseksualnych ujęciach. Zarzucono jej wtedy homofobię.

August Ames była znaną aktorką filmów dla dorosłych. W swojej karierze wystąpiła w ok. 290 produkcjach. Zdobywała też liczne nagrody przyznawane w tej branży, jak np. Nagroda AVN w 2015 i 2017 r.

Czujesz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, masz myśli samobójcze, przeżywasz kryzys? Nie jesteś sam - zgłoś się po pomoc. Jeśli chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ. W sytuacji zagrożenia życia dzwoń pod numer 112 albo jedź na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij