REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla03.07.19 (18:32)

Tajemnicza śmierć szejka. Miał umrzeć w czasie imprezy

Najmłodszy syn władcy emiratu Szardża zmarł w Londynie. Według brytyjskich tabloidów przyczyną nagłej śmierci 39-letniego księcia Khalida bin Sultana Al Qasimiego były narkotyki zażyte na imprezie we własnym domu.
Ana M Wiggins / Splash News / East News

Ciało znaleziono w poniedziałek rano. Rodzina księcia i policja nie podają przyczyn nagłej śmierci 39-letniego Khalida bin Sultana Al Qasimiego. Według źródeł brytyjskich tabloidów mieszkający w Londynie szejk urządził w swoim penthousie imprezę, czy nawet orgię, która zakończyła się dla niego tragicznie.

To prawdopodobnie była impreza, w czasie której niektórzy goście brali narkotyki i uprawiali seks - twierdzi informator "The Sun".

REKLAMA

Według tej wersji szejk przedawkował narkotyki. W jego mieszkaniu policja miała znaleźć duże ilości drogich narkotyków. Obsłudze budynku nakazano milczenie. Policjanci ogłosili, że przyczyny tragedii są jeszcze "niewyjaśnione" i nie dokonano żadnych zatrzymań.

Szejk Khalid bin Sultan bin Muhammad Al Qasimi jest pod opieką Boga - napisał w mediach społecznościowych ojciec zmarłego.

Szejk był właścicielem brytyjskiej marki odzieżowej Qasimi. Firma działa na rynku od 2008 roku, a jej klientkami są m.in. Lady Gaga i Cheryl Tweedy. Khalid mieszkał w Wielkiej Brytanii od 9. roku życia. Studiował francuski i hiszpański na University College London oraz uzyskał dyplom z dziedziny architektury w Association School of Architecture.

Władze ZEA ogłosiły 3-dniową żałobę narodową. Zmarły był jedynym spadkobiercą Sultana bin Muhammada Al Qasimiego, władcy emiratu Szardża. Najstarszy syn emira, szejk Mohammed bin Sultan bin Mohammed Al Qasimi, zmarł z powodu przedawkowania narkotyków w wieku 24 lat w 1999 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Odkryto starożytną czaszkę. Skrywa makabryczną tajemnicę

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij