o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Tak polscy narodowcy uczą dziecko nienawiści

27
Podziel się

Stowarzyszenie Narodowa Rumia zamieściło w sieci filmik, na którym kilkuletni chłopiec skanduje antysemickie teksty pod adresem "Gazety Wyborczej".

Tak polscy narodowcy uczą dziecko nienawiści
(Facebook.com)
bDUuEKBN

Ja i moi kumple wypowiadamy wojnę, zakłamanym świniom z "Gazety Wyborczej". Panie Redaktorze, czy pan jest świadomy, to koniec waszej żydokomuny! - można usłyszeć z ust kilkulatka.

Nagranie obejrzeć można tutaj.

Powyższy tekst to fragment piosenki "Wyborcza". Autorem utworu jest wrocławska grupa Obłęd, która jest mocno związana z polską sceną nacjonalistyczną. Jej liderem jest Wojciech Czerwiński, gitarzysta rozwiązanej w 2005 roku grupy Konkwista 88, która znajduje się na liście Anti-Defamation League wymieniającej zespoły wykonujące "muzykę nienawiści".

bDUuEKBP

Legalne stowarzyszenie narodowców opublikowało wideo na swoim Facebooku. "Nasz Jaś (Stowarzyszenie Narodowa Rumia - sekcja przedszkolna)" - głosił opis okraszony uśmiechniętą buźką. O tym, że twórcy filmu, najprawdopodobniej ojcu dziecka, podoba się zachowanie kilkulatka, świadczy krótki komentarz na końcu. Można usłyszeć tam pochwałę: "super".

Filmem zainteresowało się wiele organizacji potępiających propagowanie antysemityzmu. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - pozarządowa organizacja informuje, że zamierza wysłać film do prokuratury wraz zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa.

Nagranie z chłopcem wywołało burzę w sieci. Choć większość osób potępia mieszanie dzieci do polityki i krytykuje bezmyślność rodziców, pojawiły się też głosy z drugiej strony, oburzone, że "ograniczana jest wolność słowa". "Tak trzymaj Jasiu, jesteś przyszłością narodu" - gratulowali narodowcy.

bDUuEKBV

Autor: Tomasz Wiślicki

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bDUuEKCq
KOMENTARZE
(27)
ja
5 lata temu
Jestem antysemitą i islamofobem i dobrze mi z tym-to moje przekonania i nikomu nic do tego
Ola
5 lata temu
Trzeba ścigać tych z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - oszołomów i zdrajców Polski, a nie Polaków z organizacji narodowych.
f
5 lata temu
Otwarta Rzeczpospolita HejtStop Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i inne goowniane fundacje finansowane sa przez Fundacje im. Stefana Batorego ktora finansuja organizacje zydowskie i Soros w imie realizacji polityki zydowskiej
bDUuEKCr
Polak
5 lata temu
SZKODA czasu na te brednie!! a dzieciak dobrze wychowany przez rodziców na POLAKA!!!
Tadek
5 lata temu
Nie jestem katolikiem ani za pisem ale mały dobrze i prawdę mówi. Jesteśmy bezpiecznym krajem i takiego chcę dla swoich wnuków a taka propagandowa GW chce zrobić na islamizację a każdego przeciwnika nazywać faszystą,żadne medium nigdy nie pluło Polakom w twarz jak GW
Najnowsze komentarze (27)
Anatol
5 lata temu
No i mamy pokłosie chamstwa pisowców w sejmie, braku właściwej reakcji na transparent na meczu Legii, wpuszczaniu narodowców z językiem nienawiści do katedry, kłamstw w telewizji reżimowej.
Myślący norm...
5 lata temu
Bardziej od gayów, lesbijek boję się katolickiego Radia w Toruniu i kleru!!! Ci pierwsi sa spokojniejsi i ich nie trzeba utrzymywac z podatków choćby za poglądy, a RM i kler niewierzący też muszą, religia w szkole, seminaria...
beren
5 lata temu
a gdzie link? chętnie posłucham i obejrzę..
44
5 lata temu
Her, towarzysz Wiślicki, które to już z rzędu twoje nazwisko? Chciałbyś żeby polskie dziecko zamiast szanować własny naród, uczyło się uległości wobec potomków Dawida i dla tego podnosisz gewałt w internecie. Polskie dzieci powinny wiedzieć jak gorliwie Żydzi służyli kremlowi w ostatnim czasie rosyjskiej okupacji
dik
5 lata temu
kto wiatr sieje ten burzę ...NIE WOLNO -ZAKAZANO-VERBOTEN uczyc dzieci ???
Rumcajs
5 lata temu
I kto to pisze takie pierdoły??? Pewnie POrąbany leming z Wybiórczej!!!!!!!!
Rumcajs
5 lata temu
I kto to pisze takie pierdoły??? Pewnie POrąbany leming z Wybiórczej!!!!!!!!
trom
5 lata temu
"brunatni" sa w sejmie, bo przyciagmal ich za soba Kukitz, ktory zbieral wszystko, co sie nawinelo, byle dawalo mu glosy w wyborach; jego poslowie zaprosili do sejmu neofaszystow na zwiedzanie; pisiole tez holubia kiboli innych , bo daja im glosy; nie sadzicie chyba, ze przy takim poparciu naziole boja sie teraz kogokolwiek, beda szerzyc swoja nienawisc, gdzie tylko i jak tylko sie da, maja swoich w parlamencie
bDUuEKCj
Zszokowana
5 lata temu
Do prokuratury tych gnoi potworów ,małe dzieci wykorzystuja do szrzenia nienawisci SZOK
POLAK
5 lata temu
Islamofobia - Kim sa ci ludzie ktorzy wymyslaja cos takiego . Co to k...a jest islamofobia. Nie ma cos takiego jest islamoterroryst. Chroncie ich a oni sami wam lby poucinaja tym ktorzy ich bronia. WOLOSC POLSKI!!!!!!PRECZ Z ISLAMIZACJA POLSKI BO NA EUROPE JUZ ZAPOZNO!!!!!!!!!!!!
kon.
5 lata temu
I jak tu się dziwić, że islamiści dają dzieciom broń. Wpajanie dzieciom nienawiści do tego prowadzi.
ja
5 lata temu
tacy ludzie niszczą Polskę. Stop nienawiści!
ja
5 lata temu
Nikomu nic do tego - pod warunkiem, że twoje przekonania nie bazują na nienawiści w stosunku do innych. Bo faszystów nikt już nie będzie tolerował. Kiedyś tak było i skończyło się wojną światową.
Kiks
5 lata temu
Porownywalne z uczeniem przez islamistow ucinania glow na misiu czterolatka. Obrzydliwe. Dzieci nie powinno sie uczyc nienawisci, to brukanie ich niewinnosci.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić