Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Uchodźcy przepędzili policję ratującą "zgwałconego 10-latka"

132
Podziel się

Dramatyczne sceny rozegrały się w ośrodku dla azylantów w szwedzkim Vasteras. Policjanci przybyli wezwani przez urzędników. Na miejscu zostali otoczeni przez agresywny tłum. 10 funkcjonariuszy musiało ratować się ucieczką.

Uchodźcy przepędzili policję ratującą "zgwałconego 10-latka"
(Forum/ Scanpix)
bEUPwOZN

Pracownicy Szwedzkiej Agencji ds. Migracji (Migrationsverket) chcieli przenieść kogoś z ośrodka w Vasteras w inne miejsce. Prawdopodobnie chodzi o małe dziecko. Gdy pojawili się na miejscu, zbuntowani mieszkańcy nie pozwolili im "przystąpić do czynności", jak tłumaczy to policja. Sytuacja wymkała się spod kontroli, wezwano więc mundurowych, ale dolano tym jedynie oliwy do ognia.

Policjanci zostali odcięci od wyjścia w wąskim korytarzu. Tłum krzyczał i wygrażał im. Jeden z policjantów zeznał, że był "mentalnie nastawiony na walkę o życie" - informujetu wstaw treść serwis vlt.se.

*Dziennik "Vestmanlands Läns Tidning" dotarł do informacji, że w ośrodku dla uchodźców przebywa regularnie gwałcone dziecko. *Nikt oficjalnie gwałtów nie potwierdził. W artykule z 22 stycznia policja używa jedynie określenia, że "dobro dziecka było zagrożone".

bEUPwOZP

Raport z zajść w Vasteras został utajniony. Podobnie dzieje się w przypadku innych akcji policyjnych w ośrodkach dla azylantów. Media w Szwecji oskarżają własne MSW o zmowę milczenia i ukrywanie przypadków łamania prawa przez imigrantów.

bEUPwPaq
KOMENTARZE
(132)
Banbinooxxxx
6 lat temu
Jeden z policjantów zeznał, że był "mentalnie nastawiony na walkę o życie" - informuje. Niewiele brakowało, a już miał wyciągnąć rękę przed siebie i brutalnie..... powiedzieć STOP, nie zgadzam się na to.
marcin kowski
6 lat temu
PiS niby powiedział ostatnio że przyjmą azylantów ale tylko chrześcijańskich. Poza tym nie ukrywajmy, nikt z nich do nas trafić nie chce a jak trafi to następnego dnia i tak wyjedzie. Już kilka takich przykładów było ostatnio
Gierpia
6 lat temu
Ten przypadek źle świadczy o służbach mundurowych w Szwecji i pokazuje jak tolerancyjne państwo jest słabe wobec mniejszości przebywającej gościnnie na ich terytorium,a rządzącej się swoimi prawami.To początek katastrofy która może prowadzić do wojny i eksterminacji obcych przybyszów z terenów całej Europy.
bEUPwPar
hooy
6 lat temu
Jaki piękny jest ten MULTYKURWURALYZM-czyż nie?
Radek
6 lat temu
Czy to już wojna przeciw zoombie? Dajcie nam broń
krakus
6 lat temu
Policja broni nie miała?
rada
6 lat temu
teraz widzicie dlaczego Brevik strzelal..jeszcze troche to bedzie wiecej"brevikow" jak tak dalej beda wszystko ukrywac i pozwalac imigrantom na wszystko to znajda sie jednostki w kazdym kraju ktore pojda w jego slady
mm.
6 lat temu
tam też rządzi i to długie lata lewactwo , nie trzeba nic dodawać .
maja
6 lat temu
Oni tylko na to czekaja, az zginie chcociarz jeden muzulmanin wedy sie zacznie
cewcdc
6 lat temu
Źle chcieli zrobić. Jak im to wezmą będą musieli znaleźć inne.
noico
6 lat temu
spacyfikować cały obuz napalmem najlepiej
Bob
6 lat temu
Mnie w dzieciństwie uczono, że trzeba walczyć ze złem. Podpalanie, wysadzanie w powietrze, okradanie i gwałcenie to dla mnie zło. Dlaczego więc z tym złem się nie walczy, albo walczy się nieudolnie ? Tak tylko pytam grzecznie .
antoś
6 lat temu
Wszystko dzięki polityce liberałów. Zaleją Europę i oto im chodzi.
bEUPwPaj
antoś
6 lat temu
Wszystko dzięki polityce liberałów. Zaleją Europę i oto im chodzi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić