Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 

W tym roku to największy komunijny hit. Na głowę bije tablet i konsolę

93

Smartfony, tablety, konsole do gier – to od kilku lat jedne z najczęściej kupowanych prezentów na pierwsze komunie. W tym roku jednak na szczycie listy znalazł się produkt, o którym jeszcze kilka lat temu nikt nie mógł nawet marzyć. Chodzi o elektroniczne deskorolki.

W tym roku to największy komunijny hit. Na głowę bije tablet i konsolę
(iStock.com)

Kiedyś kupowało się zegarki, dziś smartwatche. Sprzedawcy zauważają zwiększone zainteresowanie pewnymi produktami już od połowy kwietnia. To wtedy sezon komunijny wchodzi w swój szczytowy okres.

Co jeszcze znalazło się na liście "komunijnych hitów"? Dzieci dostają często laptopy, telefony, konsole, aparaty fotograficzne, okulary do wirtualnej rzeczywistości, a także drony. Nie brakuje też bardziej tradycyjnych prezentów, jak na przykład rowerów - informuje newseria.pl.

Jakie są koszty? Rodzice, którzy decydują się na zakup smartfona czy tabletu, muszą się liczyć z wydatkiem od ok. 200 zł do nawet 3 tys. Smartwatche to z kolei koszt od ok. 130 zł. Ceny dronów zaczynają się od ok. 500 zł. W podobnej cenie można też kupić rower.

Na znacznie większy wydatek muszą się przygotować klienci, którzy wybrali konsole do gier. Najtańsze kosztują ok. 1 tys. zł. Głębiej do kieszeni muszą sięgnąć również osoby, które dzieciom chcą kupić elektryczną deskorolkę - tu ceny zaczynają się od 1 tys. zł.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić