Wróć na
Łukasz Dynowski
|
aktualizacja

Warszawa. "Imam pokoju" odwiedził Polskę. Stanowcze słowa

522
Podziel się

Znany muzułmański komentator odwiedził Mazowsze. Na Twitterze zamieścił wpis, w którym krótko podsumował, co myśli o Warszawie i ogólnie o Polsce.

islam muzułmanie warszawa
islam muzułmanie warszawa (Twitter, @Imamofpeace)

Muzułmański komentator jest zachwycony. Mohamad Tawhidi, znany na Twitterze jako "Imam of Peace" (Imam pokoju), odwiedził Warszawę w tym roku i był pod dużym wrażeniem tego, co zobaczył.

Polska jest "wolna od dżihadu i nonsensu" – stanowczo stwierdził komentator. Na Twitterze zamieścił w niedzielę swoje zdjęcie z Pałacem Kultury w tle. Podkreślił, że w Warszawie mógł chodzić wolno po ulicach i czuł się bezpiecznie. "Ochrona nie była potrzebna", zaznaczył.

Spróbuj zadrzeć z ich narodowym bezpieczeństwem, a będziesz potrzebować karetki, nie policji – napisał "Imam pokoju".

Mohamad Tawhidi ma kontrowersyjne poglądy. Stoją one w kontrze do poglądów wielu innych muzułmanów. Pochodzący z Iranu, a mieszkający w Australii "Imam pokoju" twierdzi, że islam musi zostać zreformowany, aby przetrwać.

Uważa, że niektóre islamskie teksty powinny zostać zakazane. Zakazem według niego powinna być objęta m.in. księga Sahih al-Buchari, która, jak mówi, jest wykorzystywana jako podstawa ideologiczna wielu aktów terroryzmu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(522)
majka
6 miesięcy temu
może polska jest krajem tolerancyjnym, ale ja jako kobieta, nigdy nie spojrzałabym na muzułmanina jak na faceta, z którym mogłabym być...
Ghhnjj
6 miesięcy temu
Ochrona niepotrzebna bo nie ma tu jego kolegów w wierze, dlatego mamy spokój.
Poland
6 miesięcy temu
Bo Polska To jeden z Najbardziej normalnych Krajów Świata. My nie idziemy na Wojnę my się bronimy za Ojczyznę.. Ale najważniejsze jest to że tolerancji nam nie brakuje szanuje każdego i każdego podejście do świata.Jak kto kiedyś powiedział .. - Niech w Polsce wyląduje Statek Kosmiczny ( UFO ) A jedynie co się stanie to otrzyma mandat za złe parkowanie. Polska to kraj normalności wielu ludzi Tego nie rozumie i nawet nie chcą rozumieć, mają Swoje interesy w tym aby Polska była postrzegana jako kraj nienormalny. Więcej pisać nie trzeba kto chce się przekonać niech przyjedzie do Polski.
Samotny wilk
6 miesięcy temu
Polska jest "wolna od dżihadu i nonsensu" – stanowczo stwierdził komentator. Bo jest wolna od islamu - powinien dodać.
Autor
6 miesięcy temu
W Polsce nie będą dżihadować, bo każdy wie jak by się to skończyło. W ciągu 24h od jakiegokolwiek zamachu o podłożu islamskim, wszelkie obiektu islamskiego kultu czy kultury muzułmańskiej w Polsce wyglądały by jak Warszawa w 45-tym, a osoby z tych obiektów prawdopodobnie pobiły by rekord Guinessa w szybkości pakowania bagażu i ucieczki z kraju. I tak by się w Polsce skończył islam.
Najnowsze komentarze (522)
Aa
6 miesięcy temu
Aaaa
Marcin
6 miesięcy temu
Polska to normalny kraj ? A więc w którym normalnym kraju emeryt nie ma jedzenie w którym normalnym kraju musiałbym zapłacić.za.wizyte.u lekarza dzieci 3 i 5 lat w którym normalnym kraju obcokrajowiec mam na myśli Ukraińców dostaje chatę i kasę.za.damski h . A Polak mieszka w kartonie w którym normalnym kraju idziesz siedzieć za pomówienia. W którym normalnym kraju dostajesz 3 lata za woreczek z trawka w którym. Normalnym. Kraju zabija się chłopaka bo biegnie z woreczkiem bialego w którym normalnym kraju polityk ma większe wpływy niz cały sejm. W którym normalnym kraju trzeba się obawiać policji w którym normalnym kraju za najniższą krajową wystarczy ci tylko i wyłącznie na czynsz i może na prąd i wodę nie wspomnę o jedzeniu. W którym normalnym kraju ciężko chory człowiek czeka na wizytę kilka lat więc jeśli jeszcze raz powie ktoś ze Polska jest normalna widocznie nigdy nie był np. u Niemców Holendrów itp. tam emeryci jeżdżą mercami a nie jak w Polsce wózkami z biedronki że złomemPozdr
Marcin
6 miesięcy temu
Polska to normalny kraj ? A więc w którym normalnym kraju emeryt nie ma jedzenie w którym normalnym kraju musiałbym zapłacić.za.wizyte.u lekarza dzieci 3 i 5 lat w którym normalnym kraju obcokrajowiec mam na myśli Ukraińców dostaje chatę i kasę.za.damski h . A Polak mieszka w kartonie w którym normalnym kraju idziesz siedzieć za pomówienia. W którym normalnym kraju dostajesz 3 lata za woreczek z trawka w którym. Normalnym. Kraju zabija się chłopaka bo biegnie z woreczkiem bialego w którym normalnym kraju polityk ma większe wpływy niz cały sejm. W którym normalnym kraju trzeba się obawiać policji w którym normalnym kraju za najniższą krajową wystarczy ci tylko i wyłącznie na czynsz i może na prąd i wodę nie wspomnę o jedzeniu. W którym normalnym kraju ciężko chory człowiek czeka na wizytę kilka lat więc jeśli jeszcze raz powie ktoś ze Polska jest normalna widocznie nigdy nie był np. u Niemców Holendrów itp. tam emeryci jeżdżą mercami a nie jak w Polsce wózkami z biedronki że złomemPozdrawiam
Kolo
6 miesięcy temu
Masz racje Imam Pozdro
Wk
6 miesięcy temu
Mamy naszych tataròw i to nam wystarczy
Wk
6 miesięcy temu
Immam religi pokoju... Jestem ciekaw co stalo się z Chrześcijanami i kościołami w Turcji i na Bliskim wschodzie . Turcja byla rodzinną ziemia sw.Pawła apostoła i św.Mikołaja
Sem
6 miesięcy temu
jak to nie ma Nonsensu? w reklamie ciagle jest (to jest Nonsens) ;)
Podróżnik
6 miesięcy temu
My Polacy musimy być czujni , Nie możemy dać się zwieść , wystarczy zobaczyć co się stało w krajach Europejskich , Ja tam im nie wierzę , Dopóty respektują nasze prawo, zwyczaje , pracują mogą mieszkać , Jeżeli tylko coś zaczęli by kombinować , narzucać , od razu deport!!!!!
Gość
6 miesięcy temu
Dziwne, ale normalny gość, jak na muzułmanina. Mówi, co widzi. Może coś się od niego nauczą? Tym bardziej, że co chwila słyszę, jak to ci czy inni twierdzą, że Polska to kraj ksenofobów, rasistów i faszystów. A najczęściej słychać takie teksty od niby-Polaków-lewaków. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że muzułmański imam jest w tych sprawach bliżej prawdy. Zapraszamy częściej, Panie Tawhidi.
wew
6 miesięcy temu
Mądre mówi. Polskiemu kościołowi też przydałaby się reforma. Zawsze mówiłem, że fanatyzm jest niebezpieczny w każdej religii.
Fuj
6 miesięcy temu
Zwukły rwkonesans robi
Koniec
6 miesięcy temu
Nie ma islamu nie ma problemu. Niech spada banany prostować. Nie potrzebna nam reklama kraju u nich...
Kibic
6 miesięcy temu
Zapraszamy na mecz Legii. Pozna polską gościnność
Frank
6 miesięcy temu
Nie karetki tylko karawanu...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić