pogoda
Bywało lepiej…
Łukasz Dynowski
aktualizacja

Warszawa. "Imam pokoju" odwiedził Polskę. Stanowcze słowa

523 reakcje
8
0
515
Podziel się

Znany muzułmański komentator odwiedził Mazowsze. Na Twitterze zamieścił wpis, w którym krótko podsumował, co myśli o Warszawie i ogólnie o Polsce.

islam muzułmanie warszawa

Muzułmański komentator jest zachwycony. Mohamad Tawhidi, znany na Twitterze jako "Imam of Peace" (Imam pokoju), odwiedził Warszawę w tym roku i był pod dużym wrażeniem tego, co zobaczył.

Polska jest "wolna od dżihadu i nonsensu" – stanowczo stwierdził komentator. Na Twitterze zamieścił w niedzielę swoje zdjęcie z Pałacem Kultury w tle. Podkreślił, że w Warszawie mógł chodzić wolno po ulicach i czuł się bezpiecznie. "Ochrona nie była potrzebna", zaznaczył.

Spróbuj zadrzeć z ich narodowym bezpieczeństwem, a będziesz potrzebować karetki, nie policji – napisał "Imam pokoju".

Mohamad Tawhidi ma kontrowersyjne poglądy. Stoją one w kontrze do poglądów wielu innych muzułmanów. Pochodzący z Iranu, a mieszkający w Australii "Imam pokoju" twierdzi, że islam musi zostać zreformowany, aby przetrwać.

Uważa, że niektóre islamskie teksty powinny zostać zakazane. Zakazem według niego powinna być objęta m.in. księga Sahih al-Buchari, która, jak mówi, jest wykorzystywana jako podstawa ideologiczna wielu aktów terroryzmu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

515
8
0
Polub o2 na Facebooku:
KOMENTARZE
(515)
majka
5 dni temu
może polska jest krajem tolerancyjnym, ale ja jako kobieta, nigdy nie spojrzałabym na muzułmanina jak na faceta, z którym mogłabym być...
Ghhnjj
5 dni temu
Ochrona niepotrzebna bo nie ma tu jego kolegów w wierze, dlatego mamy spokój.
Poland
5 dni temu
Bo Polska To jeden z Najbardziej normalnych Krajów Świata. My nie idziemy na Wojnę my się bronimy za Ojczyznę.. Ale najważniejsze jest to że tolerancji nam nie brakuje szanuje każdego i każdego podejście do świata.Jak kto kiedyś powiedział .. - Niech w Polsce wyląduje Statek Kosmiczny ( UFO ) A jedynie co się stanie to otrzyma mandat za złe parkowanie. Polska to kraj normalności wielu ludzi Tego nie rozumie i nawet nie chcą rozumieć, mają Swoje interesy w tym aby Polska była postrzegana jako kraj nienormalny. Więcej pisać nie trzeba kto chce się przekonać niech przyjedzie do Polski.
Samotny wilk
5 dni temu
Polska jest "wolna od dżihadu i nonsensu" – stanowczo stwierdził komentator. Bo jest wolna od islamu - powinien dodać.
europejczyk
5 dni temu
chcesz mieszkać w naszym kraju to przestrzegaj naszego prawa pracuj i żyj swobodnie a my uszanujemy ciebie i twoją religie proste zasady
Najnowsze komentarze (515)
Gość
wczoraj
Dziwne, ale normalny gość, jak na muzułmanina. Mówi, co widzi. Może coś się od niego nauczą? Tym bardziej, że co chwila słyszę, jak to ci czy inni twierdzą, że Polska to kraj ksenofobów, rasistów i faszystów. A najczęściej słychać takie teksty od niby-Polaków-lewaków. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że muzułmański imam jest w tych sprawach bliżej prawdy. Zapraszamy częściej, Panie Tawhidi.
wew
3 dni temu
Mądre mówi. Polskiemu kościołowi też przydałaby się reforma. Zawsze mówiłem, że fanatyzm jest niebezpieczny w każdej religii.
Fuj
3 dni temu
Zwukły rwkonesans robi
Koniec
3 dni temu
Nie ma islamu nie ma problemu. Niech spada banany prostować. Nie potrzebna nam reklama kraju u nich...
Kibic
4 dni temu
Zapraszamy na mecz Legii. Pozna polską gościnność
Frank
4 dni temu
Nie karetki tylko karawanu...
Maja
4 dni temu
Kiedyś jadąc na delegacje do Włoch, Hiszpanii, Niemiec mogłam chodzić do późnego wieczora po mieście, sklepach, zwiedzać i nie musiałam myśleć o bezpieczeństwie. Grunt to było być w centrum i nie oddalać się po za główne drogi. Teraz w Niemczech o 17:00 na ulicy nie ma Niemców a grupki muzułmanów przy kebabach. Strach samej do hotelu wracać. O zwiedzaniu samemu nie ma mowy. Jak wrócę do hotelu o 16-17:00 to już nigdzie nie da się wyjść. Dokąd zmierza Europa ?
JB
4 dni temu
To jest badanie rynku,inaczej piszac to jest macanie przez papierek. Ich przebieglosc okreslana jest wiekowo,pomalenku do celu gdzie zbudowac meczet.
monique
4 dni temu
całkiem przystojny ten imam, można by rzec, że takie trochę ciasteczko...
Anna
4 dni temu
Piękny mężczyzna
gość
4 dni temu
dobrze napisał o bezpieczeństwie narodowym, wie co jest grane...;)
WR
4 dni temu
Badal nowy kraj zeby zasiedlic swoimi pobratyncami ,Islamisci klamia ......!
birton
5 dni temu
jest antyirańśki, czyli wspierany przez ludobójcze żydowskie banksterstwo i wszystko jasne
Tolmek
5 dni temu
Jestem pijany i wystawiłem zdjęcia mojej nagiej dziewczyny na portal randkowy www.bit.ly/Daria18
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić