o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Goss
|
aktualizacja

William i Harry nigdy się w pełni nie pogodzą? Znajomy rodziny nie pozostawia złudzeń

9
Podziel się

"Czasu już nie cofną. Harry jest teraz w pełni skupiony na sobie i przyszłości swojej rodziny" - twierdzi źródło z otoczenia rodziny królewskiej.

William i Harry nigdy się w pełni nie pogodzą? Znajomy rodziny nie pozostawia złudzeń
William i Harry od jakiegoś czasu mają bardzo chłodne relacje (James Veysey, Rex Features, East News)
bEJIAyhx

Meghan Markle i książę Harry w styczniu podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej. Słynny "Megxit", który kilka tygodni temu zdominował światowe media, całkowicie zmienił losy słynnej pary. Co więcej, nagłe pragnienie wolności i niezależności niestety mocno nadwerężyło relacje Harry'ego z resztą rodziny, w tym z jego bratem, księciem Williamem.

Zobacz także: Kulisy konfliktu księcia Williama i księcia Harry’ego

Kilka tygodni temu dużo mówiło się o tym, że stosunki między braćmi pozostają wyjątkowo chłodne. Nie pomogło wspólne oświadczenie, w którym zdementowali te pogłoski, ani zapewnienia o tym, że William mimo wszystko szanuje decyzję brata. Plotki nasiliły się też przy okazji ich niedawnego spotkania na poniedziałkowych obchodach Commonwealth Day, gdzie wymienili ze sobą jedynie zdawkowe "cześć".


Trudno się zatem dziwić, że pojawiają się kolejne doniesienia o obecnych relacjach słynnych braci. Jak twierdzi magazyn People, powołując się na osobę z otoczenia rodziny, stosunki między Harrym i Williamem prawdopodobnie już nigdy nie będą takie, jak kiedyś. Zdaniem informatora wynika to z tego, że mężowi Meghan Markle nie zależy już na zacieśnianiu więzi z bratem i skupia się teraz na zapewnieniu rodzinnego ciepła żonie i synowi.


Czasu nie cofną i nigdy już nie będzie jak dawniej. Harry jest teraz w pełni skupiony na sobie i przyszłości swojej rodziny - donosi źródło.


Rewelacje magazynu zdaje się potwierdzać artykuł opublikowany przez Us Weekly, z którego dowiadujemy się, że między braćmi narosło przez lata zbyt wiele nieporozumień. Z tego powodu nie potrafią nawet szczerze ze sobą porozmawiać.


Starają się być dla siebie serdeczni, ale nic poza tym. Harry tęskni za Williamem i Kate, ale wiele spraw położyło się cieniem na ich relacjach i nie umieją sobie tego wyjaśnić - czytamy w tygodniku.


Wygląda więc na to, że póki co na przełom w relacjach Williama i Harry'ego jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.

bEJIAyhz
bEJIAyia
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(9)
Rios.
2 lata temu
Sprytna ucieczka, wcześniej wiedzieli i wirusie i odesłali potomka daleko. Tam można się zaszyć i przeżyć epidemię. Dlaczego ?
bartek
2 lata temu
w prezencie to co się dziwić
bbc
2 lata temu
... zgadza się już.. jeszcze coś.
bEJIAyib
ass..
2 lata temu
pytanie bo tak...
Nie dziwne
2 lata temu
Dojrzali mężczyźni skupiają się na obowiązkach rodzinnych państwowych. Na braterskie relacje znajdą jeszcze czas.
A konkretnie.
2 lata temu
Poróżniła ich Meghan. Do czasu jej wejścia między nich - ich relacja była bliska i serdeczna. Szkoda, że Harry musiał wybierać między bratem i resztą rodziny a żoną. Zniszczenia jakich dokonała Meghan przez te 2 lata będą bardzo trudne do odrobienia. O ile w ogóle możliwe.
Agata
2 lata temu
William zalożył swoją rodzinę a teraz Harry nie może? to jest naturalna kolej rzeczy że ludzie się rozchodzą w swoje strony
Togame
2 lata temu
To oznacza że już na zawsze się już w pełni bracia z rodziny królewskiej nie pogodzą a szkoda 😪
Błazny
2 lata temu
Żenujące są wystąpienia tych ludzi w mundurach wojskowych. Żaden z nich w czasie wojny nie pójdzie na front. Żenująca szopka
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić