Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kajetan Szuwar13.06.18 (13:53)

Wzgardzona studentka dręczyła ukochanego. Założyła mu konto na gejowskim portalu

Wpadła w szał, gdy zablokował ją na Facebooku.
o2.pl

Wszystko zaczęło się w 2015 roku. Poznali się na Uniwersytecie Wrocławskim. Mieli nawet zostać przyjaciółmi. Niedługo potem ona wyznała mu miłość, niestety bez wzajemności.
Wtedy - jak informuje Gazeta Wrocławska, która dotarła do aktu oskarżenia - zaczęła go nękać sms-ami.

Na zmianę wyznawała mu miłość w e-mailach z pikantnymi zdjęciami nagich części ciała i szantażowała upublicznieniem rozmów. Wyzywała też inne kobiety, z którymi przebywał obiekt jej uczuć.

REKLAMA

Groziła mu zgwałceniem - czytamy w akcje oskarżenia

*Blokada na Facebooku jeszcze bardziej ją rozzłościła. *Od tej pory sprawa błyskawicznie eskalowała. Od stycznia 2017 zakładała na jego dane fałszywe konta na randkowych portalach - również gejowskich, czy sklepie erotycznym.

*Dopiero wtedy prześladowany student zawiadomił prokuraturę. *W pierwszym przesłuchaniu stalkerka nie przyznała się do winy. Twierdziła, że mężczyzna bawił się jej uczuciami, by ostatecznie porzucić. Miało chodzić wyłącznie o rozmowę.

Do winy przyznała się dopiero za drugim razem. Jak twierdzi - chciała ugody bez interwencji prokuratury. Nie zdążyła. Teraz ciąży na niej zarzut uporczywego nękania, zagrożony karą do trzech lat więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij