Krzysztof Narewski| 

Z torbą z Biedronki na szczycie Rysów. Zdjęcie "Janusza" podbija sieć

125

Na Facebooku migiem rozniosło się zdjęcie mężczyzny, który zdobył koronę Tatr w podkoszulku, krótkich spodenkach, skarpetach, klapkach i z torebką z Biedronki.

Z torbą z Biedronki na szczycie Rysów. Zdjęcie "Janusza" podbija sieć
(Wikimedia/Facebook)

Fotografię w kilka godzin polubiły aż 43 tys. osób. Podano ją dalej ponad 4 tys. razy. Nie brakuje też komentarzy. Zobaczcie sami, jak to wygląda. My jesteśmy pod wrażeniem osiągnięcia mężczyzny ochrzczonego przez internautów "Januszem".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Większość osób w komentarzach domyśliła się, że mężczyzna tylko przebrał się na szczycie. Nie mniej jednak inni turyści, którzy tego nie widzieli, musieli przecierać oczy ze zdumienia, kiedy ten "Janusz" pozował na samym szczycie w klapach i podkoszulku.

Zdjęcie może i wygląda komicznie, ale nie jest zbytnio oderwane od rzeczywistości. Wbrew pozorom na górskich szlakach można spotkać osoby zupełnie nieprzygotowane do wędrówki. Wyruszają w zwykłych butach, a czasami nawet w szpilkach. Część z nich liczy, że w razie czego po prostu zadzwonią po ratowników TOPR.

Profesjonalne wyjście w góry powinno wyglądać zupełnie inaczej. Absolutną podstawą są solidne buty. Bez porządnej kurtki, która ochroni nas przed ewentualnym deszczem a nawet śniegiem, też lepiej nie wychodzić. Do tego naładowany telefon, aby w razie czego móc wezwać pomocy.

Zobacz także: Zobacz też: Do foodtrucka w drodze nad Morskie Oko

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić