aktualizacja 

Zaatakował maczetą na środku ulicy w Birmingham

48

50-letni mężczyzna został zaatakowany przez zamaskowanego i uzbrojonego napastnika, który zadał mu kilkadziesiąt ciosów maczetą. Poważnie ranny trafił do szpitala. Jego stan jest nieznany.

Zaatakował maczetą na środku ulicy w Birmingham
(twitter.com)

Według policji sprawcą okazał się 29-letni mężczyzna. Napastnik został już aresztowany i czeka na przesłuchanie. Funkcjonariusze wspominają jeszcze o drugim mężczyźnie podejrzewanym o współudział w rozboju. Miał uciec z miejsca zdarzenia niebieskim BMW. Motywy sprawcy lub sprawców pozostają nieznane.

To było około godziny 8:10. Mężczyzna przeszedł obok sklepu i przystanku autobusowego, kiedy inny człowiek zaczął zadawać mu ciosy. W ogóle się nie wahał. Zadawał ciosy raz za razem. Koszula mężczyzny była już cała czerwona. Jego ramiona, kolana i plecy ociekały krwią. To było szaleństwo. Ofiara leżała na środku drogi - powiedział w rozmowie z "Birmingham Mail" jeden ze świadków zdarzenia.

Widziałem dużo policji i karetkę przy przystanku autobusowym. Jestem wstrząśnięty. Widziałem, jak mężczyzna atakuje maczetą - dodał drugi ze świadków.

Policja bada okoliczności zdarzenia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić