REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła22.10.19 (10:05)

Załoga samolotu straciła przytomność. Dramat w airbusie

Samolot pasażerski musiał awaryjnie lądować z powodu dramatycznego stanu załogi i pasażerów. Dwóch członków obsługi airbusa A330-300 straciło przytomność. Reszta załogi była także w fatalnej kondycji, podobnie jak pasażerowie. Szkodliwe opary wymusiły lądowanie samolotu w Dublinie.
Wikimedia Commons CC0

Samolot firmy American Airlines leciał z Heathrow w Londynie do Filadelfii. Musiał jednak awaryjnie lądować w Dublinie, po tym jak członkowie załogi zaczęli się źle czuć. Dwóch z nich straciło przytomność.

Ratownicy medyczni, którzy czekali na lotnisku, natychmiast zajęli się załogą i pasażerami. Wszyscy zostali zabrani do szpitala na obserwację. Nikomu nie stało się nic poważnego.

REKLAMA

Prosimy, aby ratownicy medyczni przybyli na pokład samolotu i udzielili natychmiastowej pomocy. Dwie osoby z naszego personelu straciły przytomność, myślę, że teraz są już świadome. Są ogólne skargi na pieczenie oczu i inne problemy skórne - powiedział jeden z pilotów samolotu do kontroli ruchu lotniczego w Dublinie.

Zobacz także: Awaryjne lądowanie. Nagranie z samolotu

Zdaniem pilota incydent został spowodowany przez środek czyszczący zastosowany na Heathrow. Płyn musiał się rozlać a jego opary zaszkodziły pasażerom i załodze aibusa A330-300. W oświadczeniu American Airlines stwierdzono, że wyciek miał miejsce w kuchni.

Jeden z pasażerów powiedział, że niektórzy ludzie jeszcze przed startem źle się czuli. To opóźniło odlot samolotu o godzinę. Obecnie na miejscu pracują odpowiednie służby, które oczyszczają pokład. Linie lotnicze przeprosiły za ten incydent.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij