Kamil Karnowski
|

Zapatrzył się w telefon. Wszedł prosto do rzeki

123 reakcje
0
0
123
Podziel się

Kamery miejskiego monitoringu z Nottingham zarejestrowały dziwne zajście, a władze miasta postanowiły opublikować film ku przestrodze.

Zapatrzył się w telefon. Wszedł prosto do rzeki
(Youtube.com)

Nagranie pokazuje, jak mężczyzna wszedł prosto do kanału płynącego przez miasto. Kompletnie nie zwracał uwagi na to, gdzie idzie, bo zapatrzył się w... ekran telefonu. Całe zajście obserwowała spacerująca para. Dzięki ich reakcji tonącego mężczyznę szybko udało się wyciągnąć na brzeg.

Bardzo cieszymy się, że ta historia miała dobre, choć mokre zakończenie. Niestety, mogła się skończyć o wiele gorzej, dlatego przestrzegamy ludzi, by odrywali się od swoich telefonów - powiedziała rzeczniczka brytyjskiej akcji "Nie pij, nie toń".

Podobne akcje ostrzegawcze organizowane są także w Polsce. W wielu miastach m.in. przed przejściami dla pieszych coraz częściej pojawiają się napisy na chodniku, w których ostrzega się ludzi, by przestali patrzeć w ekrany telefonów i zwrócili większą uwagę na otoczenie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

123
0
0
KOMENTARZE
(123)
Asa
rok temu
Ekspresowy detoks od telefonu-buahahaha!!!!!
echo
rok temu
buahahahha to ma cieć po telefonie.
aboco
rok temu
U nas jest to samo , ludzie wchodzą na zebrę bez zatrzymania nawet się nie oglądają na boki. W pociągu , w autobusie , w samochodzie - wszyscy robią to samo , jakby byli zaczarowani. Juz prawie nikt nie trzyma w ręce książki. Czytanie papierowej ksiązki to już jest chyba obciach. Boję się myśleć co będzie za 10 lat.
bez_podpisu
rok temu
Ja pdole co to za pokolenie?! Tylko w smarfony się gapią. Niedługo bez GPS do kibla nie trafią a bez odpowiedniej apki tyłka sobie nie podetrą...
aquamen
rok temu
Chciałbym zauważyć że ów człowiek miał pecha, gdyż nawet patrząc na telefon , peryferyjnie widzisz dokąd zmierzasz. A patrząc właśnie peryferyjnie uznał to cos pływające na powierzchni wody za solidny grunt i dlatego wszedł na to, gdyby w tym miejscu była czysta woda na pewno by to zauważył. Ja kiedyś podobnie wszedłem w gość głęboką kałuże, po powierzchni której pływały okruchy kory drzewnej tak gęsto, ze wyglądało to jak by te kawałki kory leżały po prostu na ziemi... I na pewno nie patrzyłem wtedy w telefon, nie było jeszcze telefonów komórkowych :)
Najnowsze komentarze (123)
As
rok temu
przecież to nie problem telefonu tylko osadu na lustrze wody który mógł byc myloncy..
kuku
rok temu
Dobrze że wybrał tę brudniejszą część kanału. Będzie miał powód aby ię wykąpać w domu. Co za burak.
Adam
rok temu
TO WYGLĄDAŁO JAK BY MOSTEK PRZYSYPANY LIŚĆMI.
Polak
rok temu
Wszystko wyreżyserowane. Od tak ktoś czekał na jego mokrą przygodę z telefonem w ręku i nagrywał.... Widać, że to nie z przemysłowej kamery tylko ktoś trzyma ją w ręku.
Crghhxd
rok temu
Fj już xfhv
normalny
rok temu
Nie zapatrzył się bo widać że spoglądał na boki i do przodu. Ewidentnie myślał że przednim jest stały grunt, piasek,ziemia. Bo to tak wygląda, chciał skrutem pójść....
Zniesmaczony
rok temu
Ustawka...
Raf
rok temu
zryty mózg,jak większość społeczeństwa teraz
Michał
rok temu
Powinien dostać mandat za zaśmiecenie rzeki sprzętem elektronicznym
poracha
rok temu
selekcja naturalna
Wer
rok temu
Co się podniecacie? Zwykła ustawka.
realista
rok temu
Z gory widac ze wyrezyserowane!
ayrton
rok temu
No właśnie ,kierowców karają za używanie tele w aucie,a co z pieszymi którzy wchodzą prosto pod koła z tele w ręce?
Cosmo
rok temu
Selekcja naturalna 😉
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić