REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła03.11.19 (18:56)

Znalezisko w second handzie. Znalazła małą fortunę z kurtce ze sklepu z używaną odzieżą

Sprzedawczyni ze sklepu z używaną odzieżą odkryła 7 tys. dolarów (26 tys. zł) w kieszeni jednej z kurtek. Wiedział, że musi postąpić właściwie i jakoś zwrócić pieniądze właścicielowi. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
GoodNews / Twitter

Jennifer Kimes rozpoczęła pracę w second handzie w Valparaiso w stanie Indiana, dwa lata temu. Jak mówi znalazła wiele dziwnych rzeczy schowanych w kieszeniach. Jednak nie spodziewała się tego na co trafiła ostatnio. W jednej ze starych kurtek natrafiła na 7 tys. dolarów.

Znalezisko w second handzie. Znalazła małą fortunę z kurtce ze sklepu z używaną odzieżą

REKLAMA

Mam na myśli, że czasami znajdziesz gumę, zdjęcie lub listę zakupów. Ale raczej nie znajdujesz 7 tys. dolarów - powiedział Kimes

Natychmiast po znalezieniu torebki wypełnionej 20- i 100-dolarowymi banknotami skontaktowała się z kierownikiem sklepu. Oboje postanowili odnaleźć właściciela kurtki i pieniędzy.

Zobacz także: Ten banknot jest w obiegu od prawie roku. Niektórzy wciąż są zdziwieni

Mężczyzna podobno zapomniał, że ukrył gotówkę w kieszeni kurtki. Był zszokowany ale i bardzo wdzięczny za ten gest. Nie spodziewał się, że ktoś będzie tak uczciwy.

CBS

Chociaż nie było żadnej nagrody za dobry uczynek pracownica sklepu i jej menedżer zgodzili się, że postąpili właściwie. Oboje twierdzą, że są bardzo usatysfakcjonowani i to im w zupełności wystarczy.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij