o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Janusz Maj
|

Zrobiła selfie z umierającym tatą. Wszystko dla popularności

11
Podziel się

Internetowa wokalistka z Serbii chciała uczcić pamięć o swoim ojcu. Nie przewidziała reakcji ludzi.

Zrobiła selfie z umierającym tatą. Wszystko dla popularności
(Instagram.com)
bEiFBiwl

Śmierć ukochanego ojca zawsze jest ciężkim przeżyciem. Jelica Ljubicic chciała uwiecznić tę bolesną chwilę. Lekkomyślnie dodała do instagramowej relacji swoje selfie z niedawno zmarłym tatą.

Tato, odpoczywaj w pokoju - napisała ozdabiając zdjęcie kilkoma emoji.

Na Facebooku zdobyła się na głębszą refleksję. Wyraziła wdzięczność dla zmarłego taty i opisała walkę o jego życie do ostatnich chwil.

bEiFBiwn

Walczyliśmy z całych sił. Nie chcieliśmy tego. Nikt z nas nie zdecyduje ile będzie żył. Tato opuścił nas w wieku 67 lat. Dziękuję, że jestem twoją córką, a ty jesteś moim ojcem. Dziękuję za wskazanie mi właściwiej drogi. Spoczywaj w pokoju.

Zdjęcie z Instagrama wywołało oburzenie i zażenowanie obserwujących. Nie przebierali w słowach krytykując brak prywatności kobiety w chwili rodzinnej tragedii.

Nie mogę uwierzyć w to co widzę. Nie ma już nadziei dla świata. - napisała nie dowierzając fanka.

Podobnych komentarzy było o wiele więcej. Skompromitowana Jelica usunęła więc swoje konta w mediach społecznościowych tracąc w ten sposób ponad 26 tysięcy obserwatorów.

bEiFBiwO
KOMENTARZE
(11)
am
3 lata temu
... pomijając durnotę celebrytki, to ostatnimi laty śmierć w wieku akurat 67 lat jest dość powszechna... trzech moich dobrych znajomych odeszło w tym wieku w paruletnich odstępach...w gazetach też można przeczytać, że ten czy inny/inna odszedł w wieku 67 lat... czy to przypadek, że lewactwo chciało podnieść wiek emerytalny akurat do tego wieku ?... coś jest nie halo... albo to taka moja teoria spiskowa...
J.M.K.
3 lata temu
Są ludzie, którzy żyją tylko dla popularności. Im więcej się o nic pisze i mówi tym bardziej "żyją". Słowa piosenki: "Ludzie to lubią, ludzie to kupią. Byle na chama, byle głośno, byle głupio!".
I finito
3 lata temu
Ubic CURWE
bEiFBiwP
Pwn
3 lata temu
Tata, nie Tato.
Ewa
3 lata temu
E
Gosc
3 lata temu
Ona to jest durna Ale nie musiał ten artykuł wstawiony do sieci
Kecul
3 lata temu
Teraz pozostaje im kijek do selfi z wykrywaczem pulsu. Jak same umrą to cyknie im zdjęcie i wrzuci na na insta lub fejsa. :)
cdn
3 lata temu
NIECH WSTAWI ZDJĘCIE PO AMPUTACJI WŁASNEJ GŁOWY
Staroć
3 lata temu
Kiedyś usłyszałam:co nie masz Facebooka?Starą to ty nie żyjesz! Jeżeli to tak jest ,to ja wolę być ,"martwa".
po co umieszc...
3 lata temu
Zrobiła sobie takie zdjęcie na pamiątkę? Ok, niech ma. Ale czy trzeba je wstawiać do sieci? Po co?
emg
3 lata temu
Drażni mnie ten wszechobecny ekshibicjonizm. Ludzie nawet w tak prywatnych chwilach uzewnętrzniają się i wstawiają zdjęcia na portale społecznościowe. Nie ważne czy są na wakacjach, czy są w szpitalu, czy są weseli, czy smutni. Byle tylko zdobyć lajki lub komentarze pod zdjęciem... Żenujący jest ten świat. Ludzie myślcie trochę, prywatność zachowujcie dla siebie. Nie wszystko trzeba wstawiać do internetu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić