o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Żydzi będą wściekli na Putina. Prezydent Rosji nie powstrzymał języka

233
Podziel się

Władimir Putin przyciśnięty w sprawie manipulacji Rosji w amerykańskich wyborach prezydenckich broni się, wskazując innych podejrzanych.

Żydzi będą wściekli na Putina. Prezydent Rosji nie powstrzymał języka
(PAP/EPA, ALEXEI DRUZHININ / SPUTNIK / KREMLIN POOL)
bESgQuqd

Rosyjski prezydent próbuje skierować uwagę na inne narodowości. Nie zaprzeczył, iż sprawcy ingerencji w trakcie kampanii, która zakończyła się wygranymi przez Donalda Trumpa wyborami, mogą mieć związki z Rosją. Jednak - według niego - nie znaczy to, że są Rosjanami.

Być może to są Ukraińcy, Tatarzy, Żydzi, tylko z rosyjskim obywatelstwem. Należy to sprawdzić - rzucił w rozmowie z dziennikarką amerykańskiej stacji NBC.

Putin dodał, że winni mogą mieć podwójne obywatelstwo lub zieloną kartę. Sformułował jeszcze jedno podejrzenie - pisze "The Independent".

bESgQuqf

Być może to Amerykanie zapłacili za tę pracę - powiedział prezydent Rosji.

Rosja nie ma zamiaru nikogo karać, nawet jeśli USA stwierdzą jego winę. Władimir Putin podkreślił, że to, co im się zarzuca, nie jest przestępstwem w jego kraju.

My w Rosji nie możemy nikogo ścigać, dopóki nie naruszy rosyjskiego prawa. Skierujcie do nas oficjalną prośbę, wtedy się temu przyjrzymy - mówił do amerykańskiej dziennikarki.

bESgQuql
Zobacz także: Zobacz także: Władimir Putin chwali się nową bronią

CIA doszła do wniosku, że Moskwa ingerowała w wybory prezydenckie w 2016 roku. Rosjanie mają odpowiadać za ataki na sztab Hilary Clinton i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. W lutym 2018 roku FBI obciążyło winą 13 Rosjan i trzy firmy za ingerencję w wybory w Stanach Zjednoczonych.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bESgQuqm
bESgQuqG
KOMENTARZE
(233)
Y
4 lata temu
Bo putin ma jaja i dba o swoje racje szacunek
Olo
4 lata temu
A jak Cię złapią za rękę na gorącym uczynku - mów ze to nie Twoja ręka. Łot i cała rosija :)
ola
4 lata temu
i co israel? cisza, co? a timemrmans i inne sciewojady tez, co? taki kurdupel gra wam na nosei?
bESgQuqH
to samo i głu...
4 lata temu
Ruskie to nie naród to niewolnicy tak samo jak poplecznicy złodziei z pisu
Gogol
4 lata temu
Jak to zwykle w Rosji: winni Żydzi, Ukraińcy, Tatarzy. Zapłacili Amerykanie. Ciekawe, czemu Putin nie wspomniał, że mogą być winni CYKLIŚCI albo KOSMICI? Prawdopodobieństwo identyczne!
true story
4 lata temu
Jedyny chyba człowiek który ma jaja, nie jak te podrabiańce pod czyjąś ręką. ..
Brudne łapy
4 lata temu
Wladzimir zachował fitosanitarne warunki w sklepie z chlebem taki to higienista ! Ciekawe czy założył rękawiczki bo łapy ma unurzane we krwi .
Koniak
4 lata temu
Z tymi Żydami trafił w sedno, sam jest przecież Żydem.
cocor
4 lata temu
Bajerski? Nomen omen.
JP
4 lata temu
Według rozumowania Putina, gdy obywatel USA pochodzenia rosyjskiego popełni przestępstwo, to nie popełni tego przestępstwa Amerykanin tylko Rosjanin. "Wielki" umysł... Geniusz euroazjatycki...
paweł
4 lata temu
Julian Tuwim Żydzi Czarni, chytrzy, brodaci, Z obłąkanymi oczyma, W których jest wieczny lęk, W których jest wieków spuścizna, Ludzie, Którzy nie wiedzą, co znaczy ojczyzna, Bo żyją wszędy, Tragiczni, nerwowi ludzie, Przybłędy. Szwargocą, wiecznie szwargocą Wymachując długimi rękoma, Opowiadają sobie jakieś trwożne rzeczy I uśmiechają się chytrze, Tajnie posiedli najskrytsze Z miliarda czarnych, pokracznych literek Ci chorzy obłąkańcy, Wybrany Ród człowieczy! Pomazańcy! Pogładzą mokre brody I znowu radzą, radzą... - Tego na bok odprowadzą, Tego wołają na stronę, Trzęsą się... oczy strwożone Rzucą szybko przed siebie, Czy ktoś nie słyszy... Wieki wyryły im na twarzach Bolesny grymas cierpienia, Bo noszą w duszy wspomnienia O murach Jerozolimy, O jakimś czarnym pogrzebie, O rykach na cmentarzach... ...Jakaś szatańska Msza, Jakieś ukryte zbrodnie (...pod oknami... w piątki... przechodnie... Goje... zajrzą do okien... Sza! Sza-
gen etyk
4 lata temu
Czy mówił o wojnie zydowsko zydowskiej z chazarskim akcentem i mongolskim DNA?
nation
4 lata temu
Polska miała kiedyś wybitnych przywódców. Miała.
bESgQuqz
Normal
4 lata temu
W stosunku do Putina, Żydzi mogą dwie rzeczy. 1. Mogą być wściekli 2. Mogą mu skoczyć
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić