Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|
aktualizacja

Aż 280 zł taniej. "Biedronka wchodzi w rynek medyczny"

36
Podziel się:

Do końca października w wybranych sklepach Biedronka będzie trwała promocja... na zakup opaski telemedycznej. Ekonomista Rafał Mundry zauważył w swoim sklepie we Wrocławiu potrzebny do tego automat. "Biedronka jednak wchodzi w rynek medyczny" - komentuje ekspert.

Aż 280 zł taniej. "Biedronka wchodzi w rynek medyczny"
Takie automaty pojawiły się w niektórych sklepach Biedronki. (@RafałMundry, Getty Images, Twitter)

Popularna sieć Biedronka nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Wszystko wskazuje na to, że sieć planuje wejść w rynek medyczny. Jak zauważył Rafał Mundry - ekonomista z Wrocławia w Biedronce przy ul. Armii Krajowej 37 pojawił się automat, w którym można kupić opaskę z teleopieką.

Teleopieka jest świadczeniem medycznym, polegającym na połączeniu technologii – opaski bezpieczeństwa na nadgarstek ze zdalną całodobową opieką świadczoną przez ratowników medycznych. Opaska pozwalana na natychmiastowe wezwanie pomocy, połączenie głosowe z ratownikami medycznymi oraz szybką lokalizację w sytuacji alarmowej - czytamy na stronie teleopiekomat.pl

Opaska SOS na nadgarstek dla seniora, połączona z całodobowym Centrum Alarmowym dostępna jest teraz w punktach teleopieki na terenie wybranych sklepów sieci Biedronka w całej Polsce.

Biedronka jednak wchodzi w rynek medyczny. W mojej pojawił się taki automat - komentuje Rafał Mundry załączając zdjęcie automatu ze sklepu we Wrocławiu.

Opaska SiDLY z ładowarką indukcyjną kosztuje 799 zł, 12-miesięczny pakiet teleopieki kosztuje 478,80 zł (39,90 zł/mc). W sklepach Biedronka opaskę i pakiet teleopieki można kupić aż o 280 zł taniej. Promocja trwa od 12 września 2022 r. do 31 października 2022 r. "Już teraz skorzystaj ze specjalnej oferty – wystarczy, że wpiszesz w koszyku kod rabatowy "BIEDRONKA", a wartość twojego zamówienia zostanie obniżona o kwotę ponad 280,00 zł!" - zachęca sieć Biedronka.

Jak czytamy w regulaminie promocja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, będących lub zamierzających zostać klientami sieci sklepów działających pod marką "Biedronka", które zawierają z Teleopieką Medyczną umowę o udzielanie świadczeń zdrowotnych, której przedmiotem jest sprzedaż opaski telemedycznej na nadgarstek marki SiDLY oraz objęcie pacjenta systemem rocznej teleopieki medycznej.

Promocja polega na obniżeniu przez Teleopieką Medyczną ceny opaski telemedycznej na nadgarstek marki SiDLY z kwoty 799,00 zł do kwoty 599,00 zł oraz ceny objęcia pacjenta systemem rocznej teleopieki medycznej z kwoty 39,90 zł miesięcznie do kwoty 33,00 zł miesięcznie (tj. z kwoty 478,80 zł rocznie do kwoty 396 zł rocznie)

Zobacz także: Gdzie największe wzrosty cen? "Drożeje właściwie wszystko"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(36)
Emeryt
2 miesiące temu
Prądu brak opaska na nic
Cz....
2 miesiące temu
Niech biedronka pierw zadba o swoich pracowników. I o sprzęt którymi musza pracować. Często muszą kupić za swoje bo nie chce dostarczyć zmiotki za 10zl. Pierw niech zadbają o tych dzięki którym mają zysk ,A nie pchać kasę we własne kieszenie.
Gość"
2 miesiące temu
Do kiedy tusek zwolnił biedrę z płacenia w Polsce podatku?
Emeryt
2 miesiące temu
A ziemniaki po 3,49 zł/kg już zgniły, albo keczup drugi 70% taniej, a kasa ma to w dupie liczy każdy oddzielnie. Nie ma promocji. Winogrona cudo w promocji 7zł, a w innych sklepach bez promocji 4,99zł/kg. Cukier francuski sprzedał się w promocji, czy stoi na zapleczu, czeka na na następną prowokację cenową?
Art
2 miesiące temu
Co z tego że biedronka wchodzi w sprzedaż coraz bardziej zaawansowanych technologicznie produktów , jak nie może sprostać z logistyka produktów spożywczych codziennego użytku. Od dnia 26 września wchodzi Nowa gazetka spożywcza : owoce warzywa wyroby mięsne itp, jak towar do sklepu dojeżdża w poniedziałek dopiero na godzinę 15ta a powinien być w ofercie od godziny 6ej rano. I nie jest to odosobniony incydent tylko kolejny w tym miesiącu. Niech biedronka skoncentruje się na terminowych dostawach artykułów do sprzedaży których została powołana 30lat temu, a elektronikę , obuwie i odzież zostawi wyspecjalizowanym w tym celu siecią handlowym
Morhile
2 miesiące temu
Biedronka i rynek medyczny? Absurd! Niech Jeronimo M. usunie z placówek 95% asortymentu, wtedy uwierzę.
zigor
2 miesiące temu
A Pis, pod pozorem wojny, ma projekt ustawy pozbawiającej nas własności , wszelkich praw, usunięcia Konstytucji i zmuszania do szczypionki. Jeżeli pozwolimy na to, to już po nas.
poiu
2 miesiące temu
a PIS da na to cudo 15-tkę ?
Janusz
2 miesiące temu
Ludzie zbudowali salki przy was, może religia kto chce, po lekcjach
miron
2 miesiące temu
a może mają w sprzedaży koce lecznicze po 7 600 w promocji dla emerytów .kupił by ja
miron
2 miesiące temu
ta opaska nawet ksiendza powiadomi i zakład pogrzebowy dobre to jest .
Masakra
2 miesiące temu
Przypomnijcie sobie jak mieli opodatkować tego typu markety, było głośno i zrobiło się cicho One zarabiają, Polskie małe sklepy zniszczone
Niech
2 miesiące temu
Do 5 dawki smiercionki zakrzpionki jak jakiś emeryt cudem dotrwa przy życiu (czym zdenerwuje króla ZUSa) niech dadzą czipa pod skórę inwigilujacego 24h oczywiście dla dobra emeryta
czytelnik
2 miesiące temu
Najpierw opaska na nadgarstek, później obróżka na szyję, później kajdanki, a no koniec MAMY Cię. Tak to działa,pomalutku, powolutku, wszystko dla naszego dobra, do pełnej kontroli. Taak, róbmy powoli dobrowolnie dla swojego dobra z siebie niewolników nowego systemu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić