Smutny post Dawida Podsiadło. Opublikował go 23 maja, w dniu urodzin

149

Dawid Podsiadło z okazji swoich urodzin postanowił przemówić do fanów. Muzyk wyraził swoje zdanie dot. luzowania obostrzeń. Okazuje się, że nie wszystko mu pasuje.

Smutny post Dawida Podsiadło. Opublikował go 23 maja, w dniu urodzin
Dawid Podsiadło (Dawid Podsiadło, Facebook)

Dawid Podsiadło skończył właśnie 28 lat. Z tej okazji postanowił nagrać filmik, na którym przemówił do swoich fanów. Poruszył w nim temat luzowania obostrzeń. Okazało się, że artysta ma pytania co do harmonogramu wychodzenia z lockdownu.

Okazuje się, że muzyk ma wątpliwości co do organizacji wydarzeń kulturalnych. Zauważył, że imprezy czy to kulturalne, czy prywatne, powoli zaczynają być umożliwiane z wyłączeniem koncertów. Cierpią na tym nie tylko muzycy, ale i spragnieni muzyki na żywo fani.

Ale jest jedna rzecz której nam wszystkim nie wolno - organizować i uczestniczyć w koncertach zespołów muzycznych. Nawet jeżeli planujemy zagrać W TYCH SAMYCH miejscach i obiektach, z przestrzeganiem DOKŁADNIE TYCH SAMYCH środków ostrożności. Teatr, sport, kabaret, kino - tak. Koncert - nie.

Dawid Podsiadło zapytał więc fanów - gdzie w tym sens. Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Pojawiło się wiele komentarzy, choć na pytanie wciąż trudno znaleźć logiczną odpowiedź.

Panie Dawidzie szukanie sensu w bezsensie to nieodzowną cześć bycia Polakiem. Także tego niby można ale po co? I tak z góry jesteśmy skazani na porażkę - napisał jeden z fanów.
Mam nadzieję, że odpowiedź na poruszoną w filmie kwestie się niedługo u osób decyzyjnych znajdzie, stwierdzą, że to bez sensu i otworzą możliwość grania koncertów. Do zobaczenia na takich wydarzeniach! - napisała fanka.
Nic dodać, nic ująć - podsumowanie obecnej sytuacji trafione w punkt! - stwierdziła jedna z obserwatorek.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Dawid Podsiadło przypomniał apel Kingi Dudy. Prezydencki minister komentuje
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić