o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Robert Czykiel
|

Dino chce obejść zakaz handlu? Zakupy w niedzielę mogą stać się faktem

9
Podziel się

Niebawem prawdopodobnie kolejna sieć sklepów będzie otwarta w niedziele niehandlowe. Dino zarejestrowało działalność pocztową i kurierską, co pozwoli obejść przepisy.

Dino chce obejść zakaz handlu? Zakupy w niedzielę mogą stać się faktem
Dino będzie otwarte w każdą niedzielę? (Wikimedia Commons)
bEKvTwxx

Coraz więcej osób domaga się od rządu, aby zrezygnować z zakazu handlu w niedzielę. Na to jednak na razie się nie zanosi. W tym roku jest tylko siedem niedziel handlowych, a cztery z nich już są za nami.

Dino otwarte w każdą niedzielę?

Jest jedno rozwiązanie, które pozwala ominąć zakaz handlu. Trzeba mieć zarejestrowaną działalność pocztową lub kurierską. Tak zrobiła Żabka, dzięki czemu sklepy tej sieci są otwarte w każdą niedzielę.

Za chwilę druga sieć pójdzie tą samą drogą. Portal money.pl informuje, że także Dino zarejestrowało działalność pocztową. Wygląda na to, że właściciel sklepów przygotowuje się na ominięcie zakazu handlu w niedzielę.

bEKvTwxz
Zobacz także: Podwyżka płacy minimalnej. "Tam gdzie rząd wie, że może stracić, rozdaje pieniądze"

Dino prężnie się rozwija w naszym kraju. Sieć ma już ponad 1300 sklepów w całej Polsce. Otwarcie sklepów w niedzielę może zapewnić dodatkowy zastrzyk gotówki.

Czytaj także:

bEKvTwxF
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKvTwya
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Handlowa
rok temu
Jednego nie rozumiem, dlaczego w Polsce prawo nie może być jednoznaczne, tylko zawsze we wszystkim jest "luka". Jeśli niedziela w sklepie ma być niedzielą wolną od handlu, to dlaczego sieć decyduje się na zawarcie umowy z firmą pocztową, kurierską i nagle niedziela może być już handlowa.
Moscou
rok temu
Korzystajcie handlowcy póki możecie, bo zobaczycie, że solidarnośc będzie próbowała znowelizować tę ustawę, zaostrzyć przepisy, wziąć wszystkich pod swój brudny but.
Olo
rok temu
To żadne ominięcie zakazu handlu, tak jak i żabki, tak teraz Dino robią przecież wszystko legalnie, zgodnie z prawem, więc gdzie tu omijanie prawa?
bEKvTwyb
Kuus
rok temu
Czyli co? czeka nas powtórka z rozrywki, tylko z innymi aktorami? Zmasowany hejt na dino, wyzywanie przez związkowców od najgorszych i wezwania przed sąd tak jak kiedyś to było z Żabkami?
1234
rok temu
Jakaś masakra ludzie chcą odpocząć a nie chaROWAĆ MAJĄ OBOWIĄZKI I RODZINY GODZINY POWINNY SIE ZMIENIĆ
Handlara
rok temu
Przerobić te sklepy na Niedzielne kiermasze chemii spożywczej z degustacją, możliwością zakupów na wynos i po kłopocie
Spolo-loko
rok temu
bardzo dobrze, bo dino to polska sieć!
Na przekór
rok temu
Da się, da się.
Dino🤣
rok temu
🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕🦕
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić