Internauci myśleli, że to reklama. Mamy odpowiedź stacji

3

Zdjęcie bocianiego gniazda na pylonie jednej ze stacji benzynowych w Nowym Targu stało się sieciowym viralem. Myślę, że konkurs na najbardziej oryginalne bocianie gniazdo został właśnie rozstrzygnięty - pisał autor zdjęcia Jan Ulicki, a niektórzy internauci wprost sugerowali, że to kryptoreklama stacji. Poprosiliśmy o komentarz przedstawicieli sieci Circle K.

Internauci myśleli, że to reklama. Mamy odpowiedź stacji
Zdjęcie bocianiego gniazda to reklama? Mamy odpowiedź stacji (Facebook, Jan Ulicki)

Fotografia bocianiego gniazda na pylonie z cennikiem popularnej stacji benzynowej zrobiła furorę w sieci, a internauci żartowali, że zazdroszczą apartamentu z takim widokiem ptasie rodzinie.

Sam autor zdjęcia, krakowski fotograf Jan Ulicki przyznał, że widok wprawił go osłupienie.

Wiele razy łapałem już te cudowne ptaki na tle Tatr i kiedyś przejeżdżając przez te okolice widziałem jak często siedziały na lampach przy stacji, ale to co zobaczyłem podczas jednego z ostatnich wypadów wprawiło mnie w osłupienie - skomentował zatrzymaną w kadr sytuację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o przekazaniu swojej firmy synowi. "Dzięki Aleksowi La Mania daje sobie radę coraz lepiej"

Mimo to wiele osób sugerowało, że fotografia to tak naprawdę reklama stacji i nie mogło uwierzyć, że fotografia wzięła się z przypadku. Jak było naprawdę, postanowiliśmy zapytać u źródła.

Oto jak całą sytuację podsumowali przedstawiciele stacji paliw Circle K.

Bardzo nas to cieszy, że bocian wybrał właśnie naszą stację na miejsce stworzenia swojego gniazda – jest to dla nas duże wyróżnienie. Zarówno kierownik stacji, jak i pracownicy są dumni z tego powodu. Klienci również zauważają naszego nowego lokatora i chętnie uwieczniają go na zdjęciach. Z pewnością bocian zostanie z nami aż do odlotu, a w następnym roku równie chętnie go przywitamy - mówią w rozmowie z o2.pl przedstawiciele biura prasowego Circle K.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić