Jasnowidz Jackowski zapytany o majówkę. Nawet się nie zawahał

18

Jasnowidz Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi przewidywaniami. Najnowsze przeczucia przedstawił w rozmowie z o2.pl. Wieszcz odpowiedział na pytanie o to, jaka pogoda czeka nas w trakcie majówki 2024.

Jasnowidz Jackowski zapytany o majówkę. Nawet się nie zawahał
Jasnowidz Jackowski (Youtube, YouTube)

Krzysztof Jackowski niezmiennie uchodzi za najpopularniejszego polskiego jasnowidza. Ten wieszcz rozpoznawalność wypracował sobie za sprawą wizji, którymi dzieli się od wielu lat.

Jego wypowiedzi oczywiście należy analizować z przymrużeniem oka. Nierzadko bywa bowiem tak, że słowa Jackowskiego totalnie rozmijają się z rzeczywistością.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Ten kraj to niezwykły twór kulturowy. "Skomplikowane"

Niekiedy jednak jasnowidz ma rację. Sprawdziły się jego przewidywania dotyczące szybkiego nadejścia wiosny. Wybuch ciepła tym razem nastąpił nadspodziewanie wcześnie, co sprawiło, że przyroda zaczęła budzić się do życia.

Mówiłem, że w tym roku wyjątkowo szybko będzie wiosna. I tak rzeczywiście się stało - kwitną drzewa, liście wychodzą, więc można powiedzieć, że bardzo szybko mamy wyjątkowy wybuch wiosny - podkreślił Krzysztof Jackowski w rozmowie z portalem o2.pl.

Pogoda na majówkę 2024. Jasnowidz Jackowski ma pozytywne przeczucia

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zauważył, że przed majówką czeka nas ochłodzenie, co zapowiadają również pogodowi eksperci. Sam długi weekend majowy - zdaniem profety - ma ułożyć się bardzo pozytywnie.

Majówka? Będzie ładna, ciepła. Między bieżącym okresem i majówką czeka nas chwilowe załamanie pogody. Takie dwie fale lekkiego załamania pogody i ochłodzenia. Potem zacznie się już ciepło, tak na poważnie - podsumował Krzysztof Jackowski.

Zupełnie odmienne przewidywania w kontekście majówki przedstawiła Interia. Ten serwis twierdzi, że długi weekend może być chłodny i deszczowy.

Majówka w tym roku może się nie udać. Pogoda w długi weekend nie zapowiada się najlepiej. Planując rodzinny wyjazd, warto pamiętać o zabraniu parasola. Niewykluczone, że na przełomie kwietnia i maja będzie chłodniej i deszczowo - podkreślono.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić