Lidl szaleje. Bardzo krótka promocja. Tylko dwa dni

Lidl znów rozdaje piwa w promocji 4+4. Oprócz piw sieć rozda również kilka innych produktów. Trzeba jednak spełnić jeden warunek.

Lidl rozda piwa. Trzeba jednak spełnić jeden warunekLidl rozda piwa. Trzeba jednak spełnić jeden warunek
Źródło zdjęć: © money.pl | Rafał Parczewski

Już w najbliższy weekend Lidl rozda piwa. Przy zakupie ośmiu piw cztery najtańsze klient weźmie za darmo. Co istotne, oferta obejmuje wszystkie piwa w butelce, które oferuje sieć.

Oferta potrwa wyłącznie przez dwa dni. Chętni skorzystają z niej wyłącznie w piątek i sobotę 13-14 sierpnia.

Pomoc dla przedsiębiorców. Więcej pieniędzy nie będzie? Szef PFR odpowiada

To nie są jedyne produkty, które "rozda" Lidl. Od czwartku do soboty (12-14 sierpnia) przy zakupie czterech opakowań mozzarelli dwie będą gratis. W sobotę natomiast będzie można otrzymać jedną tabletkę do zmywarki za darmo przy zakupie dwóch.

Z promocji jednak nie skorzysta każdy klient. Do jej aktywowania potrzebna będzie aplikacja Lidl Plus. W aplikacji trzeba będzie uruchomić kupon, a następnie zeskanować aplikację przy kasie.

Aplikację Lidl Plus można bezpłatnie pobrać z Google Play, Appstore oraz Huawei Store.

Wybrane dla Ciebie