Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Najmłodsza "lotto milionerka" kraju pokazała zdjęcie po operacji plastycznej w Turcji

77
Podziel się:

Miała być "brazylijska pupa", a jest... twarz, jak po włożeniu do ula. 21-letnia Jane Park chciała zaoszczędzić na operacji plastycznej i postanowiła zrobić ją w Turcji.

Najmłodsza "lotto milionerka" kraju pokazała zdjęcie po operacji plastycznej w Turcji
(Twitter)

Jej wygląd to nie błąd w sztuce, a reakcja alergiczna na znieczulenie. Turecka klinika urody miała rzekomo nie zbadać pacjentki pod tym kątem. Choć operację zrobiła sobie jakiś czas temu, dopiero teraz postanowiła podzielić się tymi niemiłymi wspomnieniami - donosi "Mirror".

Na początku panikowała, że wygląda jak po udarze. Lekarze powiedzieli Jane, że to normalna reakcja organizmu. O tym, że to alergia dowiedziała się dopiero po powrocie do domu - komentuje anonimowa przyjaciółka milionerki w rozmowie z tabloidem.

Na poprawę swojego wyglądu Jane Park wydała już łącznie ok. 50 tys. funtów. Koszt ostatniej operacji nie jest znany. Dziewczyna pochodząca z Edynburga powiększyła sobie już usta i piersi.

"Szóstkę" w brytyjskim EuroMillions Jane Park trafiła cztery lata temu. Zgarnęła wtedy milion funtów, co w tamtych czasach było równowartością 5 mln złotych.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić