o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Paweł Rzepa
|

Zrobił operację plastyczną, ale i tak złapała go policja

2
Podziel się

26-letni Daniel D., by skryć się przed sprawiedliwością, przeszedł operację twarzy. Ale i to nie pomogło w ucieczce przed policją.

Zrobił operację plastyczną, ale i tak złapała go policja
(Policja)
bESHXdGZ

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów Biura Kryminalnego w jednym z warszawskich hoteli. Przebywał tam pod fałszywymi danymi. Policja informuje, że był bardzo zaskoczony tym, że w pokoju odwiedzili go funkcjonariusze.

Został przewieziony, a następnie osadzony w areszcie śledczym w celu odbycia zasądzonej kary - informuje policja.

Daniel D. próbował za wszelką cenę skryć się przed wymiarem sprawiedliwości. Przeszedł operację plastyczną twarzy - zmienił kształt nosa i nieco zmodyfikował swoje rysy. Do budowania nowej tożsamości wykorzystywał nie tylko fałszywe dokumenty, ale i znajomość języków. Posługiwał się angielskim i chorwackim, by uniknąć podejrzeń, że jest Polakiem.

bESHXdHb

Policjantów to nie zmyliło. Od dłuższego czasu byli na tropie Polaka. Od 2014 był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych. Zarzuca mu się udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz paserstwo.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bESHXdHC
KOMENTARZE
(2)
Wyborca PO
5 lata temu
Ja bym też chętnie porobił operacje plastyczne lewakom z piedestału,tak bym im ryje przefasował by wyglądały zgodnie z tym co uczynili,taki Petru wyglądałby jak dzieło Picassa ,a Donek jak Pinokio,kolejka jest bardzo długa.
jhuh
5 lata temu
a w skrócie ktoś go podkablował
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić