aktualizacja 

Odkupił kontener spedycyjny za 12 tys. Ależ to ryzyko mu się opłaciło

114

Eddie Hall, znany również jako "Bestia" lub "najsilniejszy człowiek na świecie", zasłynął nie tylko ze swojej siły, ale również z niezwykłego zakupu, który przyniósł mu znaczne zyski. Hall, który zdecydował się na zakup starego kontenera spedycyjnego za 12 tys. dolarów, odkrył w środku prawdziwe skarby, które okazały się być warte znacznie więcej niż pierwotna cena kontenera.

Odkupił kontener spedycyjny za 12 tys. Ależ to ryzyko mu się opłaciło
Nie do wiary, ile zarobił na jednym kontenerze (YouTube)

Eddie Hall, który zyskał sławę dzięki swojej niezwykłej sile, zrobił coś, co przyciągnęło uwagę mediów. Nie tylko udało mu się zdobyć tytuł "najsilniejszego człowieka na świecie", ale również zyskał znaczne bogactwo dzięki zakupowi tajemniczego kontenera spedycyjnego.

Hall, który zainwestował 12 tys. dolarów w stary kontener spedycyjny, miał nadzieję na znalezienie w środku czegoś wartościowego. To, co ostatecznie odkrył, przekroczyło jednak jego najśmielsze oczekiwania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ubrania od serca

Wewnątrz kontenera znalazł dwa sejfy, które skrywały złote monety i pierścionek z diamentem, a także cenne antyki, w tym wazę, która mogła należeć do królowej Wiktorii. Niestety, nie mógł jej sprzedać, ponieważ przypadkowo ją zniszczył.

Na szczęście dla Halla, to nie były jedyne skarby, które znalazł w kontenerze. Wewnątrz znalazł również mnóstwo narzędzi, które okazały się być bardzo wartościowe.

W kontenerze znalazł się również samochód - srebrny Bentley. Mimo że przechowywano go tam przez 10 lat, samochód wciąż wyglądał bardzo dobrze i był w pełni sprawny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: I Bought A MYSTERY CONTAINER!!! ($20,000)

Cała zawartość kontenera została wyceniona na około 40 tys. dolarów - to znacznie więcej niż kwota, którą Hall musiał zapłacić za kontener.

To nie jest pierwszy przypadek, kiedy zakupiony kontener okazał się skrywać w środku cenne przedmioty. Czasami zdarza się, że wewnątrz nie ma nic wartościowego do sprzedaży, ale niektórym udaje się znaleźć prawdziwe skarby, które są warte nawet miliony dolarów.

Autor: KARO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić