aktualizacja 

Padła główna wygrana w grze Lotto. Wiadomo, skąd jest szczęśliwiec

24

W Bydgoszczy padła główna wygrana w grze "Szybkie 600". Wiadomo już, że gracz zagwarantował sobie naprawdę pokaźną kwotę. Ile dokładnie otrzyma? Już wszystko jasne.

Padła główna wygrana w grze Lotto. Wiadomo, skąd jest szczęśliwiec
Padła główna wygrana w grze Lotto (Getty Images, Pawel Kacperek)

Główną wygraną w grze Lotto o "Szybkie 600" odnotowano 5 kwietnia 2024 roku w Bydgoszczy. W kolekturze przy ul. Broniewskiego gracz właściwie skreślił wszystkie sześć liczb. Jest to wygrana pierwszego stopnia.

Szczęśliwiec będzie otrzymywać 600 zł co tydzień przez rok. W sumie zainkasuje więc aż 31 200 zł!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Iwona Pavlović o Dagmarze Kaźmierskiej. "Ja widzę, że Marcin jej trochę odpuszcza. On jej nie pushuje"

Gracz zdobył też premię, która uzależniona jest od wpłaconych przez graczy stawek i kumuluje się z losowania na losowanie. W tym przypadku premia wyniesie 2300 zł, a zatem szczęśliwiec zgarnie w sumie 33 500 zł!

To piąta główna wygrana w Bydgoszczy w tej grze Lotto. Najwyższa padła 18 sierpnia 2020 roku w kolekturze przy Broniewskiego 4, gdzie gracz wygrał 1800 zł co tydzień prze rok (93 600 złotych) - donosi "Gazeta Pomorska".

Czym jest Szybkie 600?

"600 zł wypłacane równo co tydzień przez rok - które możesz wygrać co każde 4 minuty w Szybkie 600!" - informuje Lotto na swojej stronie internetowej.

Jak grać? Wybierasz 6 z 32 liczb i już. W każdym z 260 losowań dziennie możesz wygrać dodatkową premię. Graj zanim zgarnie ją ktoś inny! Z wyższą stawką zagrasz o nawet 6000 zł co tydzień przez rok. Aby dać losowi więcej szans na wygraną, zagraj od razu na więcej losowań - podsumowano.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić