MDO,SSC| 
aktualizacja 

"Żeby wygrać, trzeba grać". Padła główna wygrana w grze Lotto

108

W Bydgoszczy padła główna wygrana w grze "Szybkie 600". Szczęśliwcowi kupon wręczył pan Adam Pogorzelski. - Cieszę się z tego powodu, bo fajnie jest komuś sprawić radość - wyznał w rozmowie z o2.pl.

"Żeby wygrać, trzeba grać". Padła główna wygrana w grze Lotto
Pan Adam Pogorzelski wręczył szczęśliwy kupon (o2.pl)

W kwietniu 2024 roku w Bydgoszczy odnotowano główną wygraną w grze Lotto o "Szybkie 600". W kolekturze przy ul. Broniewskiego 1 gracz właściwie skreślił wszystkie sześć liczb i tym samym zdobył wygraną pierwszego stopnia.

Szczęśliwiec będzie otrzymywać 600 zł co tydzień przez rok, a do tego dochodzi premia na poziomie 2300 zł. W sumie zainkasuje więc aż 33 500 zł! Taka wygrana w punkcie przy ul. Broniewskiego w Bydgoszczy padła po raz pierwszy.

Zdarzyło się dużo piątek w Lotto, ale w "Szybkim 600" po raz pierwszy komuś udało się zdobyć taką wygraną - przekazał nam Adam Pogorzelski, który pracuje w tej kolekturze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Syn Justyny Steczkowskiej debiutuje na salonach! Mówi o show biznesie i swoich planach na przyszłość

To właśnie on wręczył kupon, który okazał się szczęśliwy. - Cieszę się z tego powodu, bo fajnie jest komuś sprawić radość - dodał. I jednocześnie ujawnił, że informacja o wygranej przyciągnęła do kolektury sporo osób.

Dosyć dużo ludzi próbuje. Przez to, że była wygrana, sporo osób chce próbować szczęścia. Wcześniej był wzmożony ruch, teraz się uspokoiło. Czekamy, aż ktoś zgarnie kolejną wygraną - mówił o2.pl.

Jak mieszkańcom Bydgoszczy idzie w Lotto?

Okazuje się, że mieszkańcom Bydgoszczy dobrze idzie również w zdrapkach.

Gdzieś w okolicy, niedaleko nas, padła główna wygrana w zdrapce "Szmaragdowe dolary", chyba 500 tys. zł. Wiedzie się bydgoszczanom - ocenił pan Adam.

A jaką radę dla osób chcących zgarnąć fortunę ma nasz rozmówca? Pogorzelski pokusił się o prostą wskazówkę.

Żeby wygrać, trzeba grać. To jest taka główna rada. Trzeba mieć trochę szczęścia, ale po prostu trzeba próbować - podsumował.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić