aktualizacja 

Pensja? Nawet 6930 zł. Szukają pracowników w całej Polsce

718

Nowi pracownicy Poczty Polskiej są pilnie poszukiwani w całym kraju. Jak pisze portal Eska.pl, spółka ta oferuje zainteresowanym kandydatom umowę o pracę, a także pakiet rozmaitych szkoleń. Co ciekawe, firma ma wakaty na wielu stanowiskach, w tym na listonosza. Wiadomo, na jaką wypłatę mogą liczyć świeżo zatrudnieni. Szczegóły brzmią interesująco.

Pensja? Nawet 6930 zł. Szukają pracowników w całej Polsce
Tyle zarabia listonosz. Będziecie w szoku. (Adobe Stock)

To dobra wiadomość dla wszystkich osób aktywnie poszukujących nowej posady. Poczta Polska prowadzi właśnie nabór na różne stanowiska w spółce. Zapotrzebowanie jest m.in. na listonoszy.

"Praca na poczcie w Polsce może być uważana za atrakcyjną. Poczta Polska gwarantuje stabilną umowę o pracę na etacie, co docenia wielu kandydatów. Pracę można zacząć od razu, bo często nie jest wymagane żadne doświadczenie" - pisze Eska.pl.

Dodatkowo, jak zaznacza portal, firma zapewnia nowym pracownikom pakiet koniecznych szkoleń. Dzięki nim, nawet osoby zupełnie niezwiązane kiedyś z branżą, mają szansę, jak najlepiej wykonywać swe obowiązki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Powróciły pytania o Pocztę Polską i wybory kopertowe

Tyle zarobi listonosz Poczty Polskiej. Będziecie zdziwieni

"Średnie wynagrodzenie w firmie Poczta Polska sięga nawet 6 930zł miesięcznie na stanowisku Specjalista Ds. Analiz Strategicznych. Dane te pochodzą z potwierdzonych informacji przekazanych przez samych pracowników poczty" - czytamy na stronie Eska.pl.

Portal dodaje natomiast, że listonosz roznoszący listy pieszo ma możliwość zarobić od 3350 zł brutto miesięcznie. Z kolei jego dodatki do pensji to 360 zł.

Natomiast pensja listonosza, który porusza się samochodem, miesięcznie waha się od 3490 do 3710 zł brutto. Oprócz tego dochodzą tu dodatki za korzystanie z samochodu.

Z wybranymi Kandydatami poczta kontaktuje się telefonicznie, przeprowadzając wstępne rozmowy, po których najlepszych z nich zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne - cytuje słowa Poczty portal Eska.pl.
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić