Pokazał paragon z Biedronki. Takiej promocji jeszcze nie było

129

Popularna aplikacja rabatowa informuje o wielkiej promocji na jajka Kinder Niespodzianka. W sklepach sieci Biedronka można je kupić obecnie za jedynie 0,49 zł. Klienci, którzy dokonali zakupu podkreślają jednak, że promocja dotyczy tylko wybranej serii.

Pokazał paragon z Biedronki. Takiej promocji jeszcze nie było
Użytkownik aplikacji pepper.pl pokazał paragon z biedronki. (Getty Images)

Użytkownicy aplikacji pepper.pl, która pozwala na dostęp do okazji i kodów rabatowych informują o wielkiej promocji w popularnych sklepach sieci Biedronka. Jajka Kinder Niespodzianka można kupić obecnie w tych sklepach za jedyne 0,49 zł. Internauci podkreślają jednak, że promocja dotyczy tylko słodyczy z niespodzianką z serii "NATOONS".

Jeden z użytkowników aplikacji zamieścił zdjęcie paragonu, na którym widać, że za 72 sztuki jajek Kinder Niespodzianka NATOONS zapłacił 35,28 zł, co rzeczywiście daje 0,49 zł za sztukę. Internauta dodaje, że rabat nalicza się przy kasie.

W Biedronce promocja Jajko Niespodzianka za 0,49 gr sztuka. Ceny są niezmienione, przynajmniej u mnie, przy kasie nabija się po 0.49 zł - informuje internauta.

Na stronie sklepów Biedronka nie ma informacji o takiej promocji. Dzwoniliśmy do Biura Obsługi Klienta sieci Biedronka w tej sprawie. "Nie mam żadnych informacji dot. tej promocji. Nie prowadzimy bazy asortymentowej, a ta promocja jest przez inną aplikację, a nie przez naszą gazetkę, dlatego nie jestem w stanie powiedzieć do kiedy promocja będzie trwała" - tłumaczy o2.pl BOK sieci Biedronka.

Zobacz także: "Takie mamy podejście". Lider AgroUnii ostro o polityce wielkich sklepów
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić