o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
NKU
|

Praca na rajskiej wyspie. Wymagania? Uśmiech na twarzy

4
Podziel się

Ogłoszenie pojawiło się na Facebooku. Praca czeka na Zanzibarze i okazuje się, że liczyć można nie tylko na wynagrodzenie. Pracodawca zapłaci m.in. za pobyt pracownika na wyspie.

Praca na rajskiej wyspie. Wymagania? Uśmiech na twarzy
Praca na Zanzibarze czeka. Oprócz wynagrodzenia są dodatkowe benefity. (Facebook, Maciej Zieliński)
bECDBsnF

Praca marzeń na pięknym Zanzibarze czeka. Na Facebooku pojawiło się ogłoszenie dla śmiałka, który zdecyduje się pojechać na egzotyczną wyspę do pracy.

Stanowisko: Reservation and Guest Relationship Manager. Gdzie? czterogwiazdkowy hotel Jambiani Villas na Zanzibarze. Godziny pracy? 9:00 - 12:00 oraz od 16:00 - 21:00.

bECDBsnH

A stawka? 800 dolarów "na rękę" (ok. 3 tys. zł) w czasie okresu próbnego, później stawka wzrasta do 1000 dolarów (ok. 3,7 tys. zł). Niewykluczona możliwość podwyżki.

Ogłoszenie udostępnił Maciej Zieliński, który zarządza kilkoma hotelami na Zanzibarze. Jak zaznacza mężczyzna - to nie są wakacje.

Zobacz także: Puste stoliki, długi, prośby o pomoc. "Liczmy, że szczepionki zmienią sytuację"
bECDBsnN
Szukamy osoby, która zajmie się obsługą, zarządzaniem rezerwacjami oraz opieką nad gośćmi hotelowymi na Zanzibarze. Jeśli jesteś gotowy/a na przygodę życia, ale masz świadomość, że jedziesz do pracy, a nie na wakacje to przeczytaj ofertę - czytamy w ogłoszeniu.

W ramach codziennych obowiązków pracownik na rajskiej wyspie będzie musiał odpisywać na maile gości oraz przygotowywać rozliczenia w dniu wyjazdu turystów.

bECDBsnO

W ramach obowiązku będzie też tzw. "guest relationship", czyli kwestia witania gości i krótka rozmowa o hotelu oraz "wprowadzenie" turystów w Zanzibar - co warto zobaczyć, gdzie warto zjeść.

Pracodawca oferuje nie tylko wynagrodzenie. Pracownik dostaje do dyspozycji prywatny, klimatyzowany apartament, który znajduje się zaraz przy plaży.

Wymagania? Nie są wygórowane. Wystarczy znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym. "Warunek konieczny" to otwartość na kontakt z ludźmi, komunikatywność, uśmiech na twarzy i zaangażowanie.

Dodatkowo pracownik nie ponowi kosztów za legalny pobyt. Wiza biznesowa w okresie próbnym oraz rezydent przy podpisaniu kontraktu warte są 3300 dolarów (12,3 tys. zł). Koszty pokrywa pracodawca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECDBsoi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(4)
Prawda
8 miesięcy temu
Wszystko fajnie tylko coś ten zarobek niski biorąc pod uwagę to ,że ma się do czynienia z osobami zazwyczaj zamożnymi co często paruje się z tym ,że bardzo marudnymi ,którym wszystko nie pasuje ,a i jeszcze często się uważają za osoby "lepsze" od innych zjadaczy chleba
jurek
8 miesięcy temu
A na miejscu okaze sie ,ze jestes niewolnikiem zabiora ci paszport i kaza harowac 20 godz za kromke chleba i nocleg w zapchlonym ciemnym wilgotnym pokoju w piwnicy z malym okienkiem 40cm x40 cm.>Tak jest czesto jak polak zatrudnia polak
jurek
8 miesięcy temu
A na miejscu okaze sie ,ze jestes niewolnikiem zabiora ci paszport i kaza harowac 20 godz za kromke chleba i nocleg w zapchlonym ciemnym wilgotnym pokoju w piwnicy z malym ikenkiek 40cm x40 cm.>Tak jest czesto jak polak zatrudnia polaka
bECDBsoj
Hmmm
8 miesięcy temu
No i ? Praca jak każda inna . Pracowałem w Algierii , w Togo , Beninie i Senegalu . Prawie zawsze mieszkałem blisko plaży . Bardzo szybko się nudzi , chyba ktoś ma jakieś morskie hobby . To wtedy warto .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić