Gotuje babcia, serwuje zięć. Zaskakujący paragon z Zakopanego

414

Jedna z popularnych testerek z TikToka wybrała się ostatnio do Zakopanego. Tam poszła do kultowej restauracji, w której gotuje babcia, a dania serwuje zięć. - Jest dość tanio i nie zobaczycie paragonu grozy - rekomenduje lokal tiktokerka.

Gotuje babcia, serwuje zięć. Zaskakujący paragon z Zakopanego
W restauracji Marzanna gotuje babcia, a dania serwuje zięć. (Facebook, TikTok)

Zakopane przyciąga turystów nie tylko zimą, ale przez cały rok. Po długim szusowaniu czy wielogodzinnym chodzeniu po górach każdy turysta marzy o tym, by zjeść coś pysznego i domowego. Takie miejsce w Zakopanem odwiedziła ostatnio popularna tiktokerka Aga, znana lepiej jako @agatestuje.

Agnieszka prowadzi konto na TikToku, na którym testuje jedzenie w różnych restauracjach w Polsce. W ostatnim nagraniu pokazała, za ile zjadła obiad w popularnej restauracji Marzanna w Zakopanem.

Jeśli wybierasz się do Zakopanego, to koniecznie musisz tutaj zajrzeć. To kultowe miejsce z prawdziwymi domowymi obiadami gotowanymi przez babcię. Dania zaś serwuje zięć - pan Ryszard - poleca lokal tiktokerka.

"Miejsce ma niespotykany klimat i wystrój. Dania wychodzą tu bardzo szybko, zupę dostałam po dwóch minutach" - dodaje Aga. Minusem jest fakt, że w lokalu nie można płacić kartą.

Jest dość tanio i nie zobaczycie paragonu grozy - mówi w nagraniu testerka.

Nie ma paragonu grozy

Jak widzimy na paragonie załączonym przez autorkę nagrania, zupa w tym lokalu kosztowała 12 zł, a drugie danie 25 zł. Za napoje autorka nagrania zapłaciła od 4 do 5 zł. Za wszystko tiktokerka zapłaciła 76 zł. Testerka przestrzega, by przygotować się na kolejki przed lokalem w sezonie.

Sądząc po komentarzach, które pojawiły się pod nagraniem, miejsce jest dość znane. Wielu internautów poleca wybrać się na posiłek do restauracji Marzanna.

Byłam i polecam, kwaśnica najlepsza - napisała jedna z internautek w komentarzu.
Jedliśmy kilka razy, było pysznie - napisała inna osoba.
Najlepsze jedzenie. Co roku tam wracamy już od kilku lat. Lepszego jedzenia jeszcze w Zakopanem nie znalazłam - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Bałagan z Polskim Ładem. Czarzasty ma pomysł
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić