To jakiś kosmos! Beata Kozidrak zarobiła fortunę na reklamie Coca-Coli

32

Beata Kozidrak ma powody do zadowolenia. Zainkasowała wielką kasę za pojawienie się w reklamie Coca-Coli. Na takie stawki nie mogą liczyć nawet Małgorzata Rozenek oraz Julia Wieniawa.

To jakiś kosmos! Beata Kozidrak zarobiła fortunę na reklamie Coca-Coli
Beata Kozidrak (akpa)

Praktycznie wszyscy artyści mocno odczuli skutki pandemii koronawirusa. Wśród poszkodowanych znajduje się między innymi Beata Kozidrak.

Wszystko dlatego, że ze względu na obostrzenia Bajm musiał odwołać wiosenną trasę koncertową. Pudelek podaje, że w związku z tym ten popularny zespół stracił około 1,2 miliona złotych.

Beata Kozidrak odnalazła się w "nowej" rzeczywistości

Beata Kozidrak nie zamierzała siedzieć z założonymi rękoma w obliczu pandemii koronawirusa i licznych restrykcji. Frontmenka Bajmu nawiązała współpracę z Zalando czy też Netfliksem.

Ostatnio natomiast wzięła udział w reklamie Coca-Coli. Honorarium, które otrzymała, wręcz zwala z nóg.

Pudelek ustalił, że gwiazda dostała aż 300 tysięcy złotych! Na takie stawki nie mogą liczyć ani Małgorzata Rozenek, ani Julia Wieniawa, które mają przecież na swoim koncie wiele współprac z wielkimi markami.

Management marki nie potwierdził informacji o wielkiej kasie dla artystki. Wyjaśniono, że nie jest to możliwe ze względu na poufność. Do sprawy nie odniosła się też menedżerka Beaty Kozidrak.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić