Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Tyle posłanka PiS wydała na paliwo. Po prostu szok!

101
Podziel się:

Od listopada 2019 roku do końca 2020 roku Dominika Chorosińska, w ramach pełnienia mandatu posła, wydała wielką kasę na paliwo. Aż trudno sobie wyobrazić, ile kilometrów musiała pokonać.

Tyle posłanka PiS wydała na paliwo. Po prostu szok!
Dominika Chorosińska (Twitter)

Upublicznione zostało sprawozdanie finansowe Dominiki Chorosińskiej za rok 2019/2020. Obejmuje ono okres od 12 listopada 2019 roku do końca 2020 roku.

Okazuje się, że w tym czasie, w związku z wykonywaniem mandatu poselskiego, wydała na przejazdy samochodem własnym lub innym aż 33 400 złotych! Oświadczenie majątkowe za 2019 rok wskazuje na to, że posłanka PiS ma BMW535 z 2006 roku oraz Volvo z 2007 roku.

Ale żeby z Warszawy do Nowego Dworu wyjeździć 33 400 PLN (przy cenie paliwa około 4,10 /l) w 2020, przy pandemii COVID-19 to trzeba jeździć/płynąć chyba Batorym - ocenił jeden z internautów.

Użytkownik mediów społecznościowych pod uwagę wziął średnią cenę z połowy czerwca 2020 roku. Poza tym założył, że polityk dojeżdża do biura poselskiego posłów Prawa i Sprawiedliwości w Nowym Dworze Mazowieckim.

Fortuna na paliwo. Dominika Chorosińska nie oszczędzała

"Wprost", odnosząc się do przytoczonego komentarza, zauważa, że biuro posłanki znajduje się przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Na stronie Sejmu ujęto w wykazie również biuro poselsko-senatorskie przy ul. Górnośląskiej w stolicy.

Serwis wnp.pl podawał, że polityk mieszka w Konstancinie-Jeziornie. Z tego miejsca do Sejmu ma około 20 km, a z Nowego Dworu Mazowieckiego - niespełna 40 km.

Zobacz także: Niestabilny rynek paliw. "Te ceny zostaną z nami na dłużej"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(101)
Taki jeden
2 tyg. temu
PiS i już wszystko wiadome złodziej i oszust ,przecież mnie nikt nie zwraca pieniędzy jak jadę do pracy samochodem to i Ci pożal się Boże "politycy"też powinni sobie płacić z własnej kieszeni za paliwo.
Greg
3 tyg. temu
Posłowie na rowery, i komunikacją. Chcesz jeździć samochodem z własnej kasy jak reszta Polaków, dobry i zły sort
Tymek
3 tyg. temu
Z niej taka POsłanka jak z F.Sterczewskiego POseł na gazie.
"PO" kradnie!
3 tyg. temu
wy lepiej się zainteresujcie przelotami samolotami borusewicza-jąkały i koperciarza-grodzkiego!! to są dopiero miliony złotych!!
mlewy
3 tyg. temu
No bo teraz kochanka musi szukać dalej od stolicy aby dziennikarzyny nie zwąchali a poza tym "mąż" czymś musi być przekupiony.
PATRIOTA
3 tyg. temu
no a za wyprowadzanie pieska ten marszałek Senatu borusewicz ile "przelatał" samolotami ,to już zostało zapomniane i zamiecione pod dywan co?
pobożny arab
3 tyg. temu
Nie tylko PIS ale ich wszystkich rozliczyć i to równo.
Krzysztof Kor...
3 tyg. temu
Polska nierządem stoi od setek lat. Za ten stan odpowiadają bierni, leniwi umysłowo, upośledzeni PO-litycznie, z dziedzicznymi genami ni8ewolnika sami Polacy, którzy wolą zły pokój, niż dobra wojnę!
derek
3 tyg. temu
To ta, cnotliwa inaczej.
8 gwiazdek
3 tyg. temu
No bo skąd taka Dominiczka może wiedzieć, że można policzyć ile benzyny mieści się w tej kwocie . Wychodzi pełny bak paliwa co trzeci dzień .....ale ona nie ma głowy do takich drobnostek, ona ma na głowie przecież dobro Polski !!
Elka
3 tyg. temu
Co ona TIR-em jeździła, że ponad 33 tysiące złotych wydała dla siebie z naszych podatków na paliwo? Złodziejstwo w biały dzień pod legitymacją PiSu, a ilu jeszcze pisowców ma taki przebieg na za nasze pieniądze?
LLLLL
3 tyg. temu
Najpierw głosujecie na błaznów, a teraz płaczecie. Czy ktoś widział mądrego Polaka.
Emeryt
3 tyg. temu
Po co w sejmie zasiada aż 460 osłów? czy nie wystarczy 100 lub 200 sztuk? Przecież każdy z nich ma całą armię doradców też utrzymywanych z naszych podatków.
Obywatel
3 tyg. temu
Pisowscy są mistrzami świata w okradaniu i oszukiwaniu państwa. Nie ma żadnego uczciwego i normalnego pisowca. Gdyby można było tworzyć wzorce dziedzin i przesyłać do Sewr pisowscy byliby bezkonkurencyjni. Biorą kasę, rządzą ale za nie nie odpowiadają . Inflacja odpowiada Putin, brak kasy z UE odpowiada Tusk i opozycja. Nieudane i nietrafne decyzję i ustawy wina opozycji.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić