"Ukryty" rabat w Rossmannie. Mało kto wie o tej możliwości

21

Po zakupach w Rossmannie klienci zazwyczaj podchodzą do kasy - czy to samoobsługowej, czy też tradycyjnej. Tymczasem okazuje się, że wcale nie jest to konieczne. Istnieje rozwiązanie, które pozwala na oszczędności czasowe, ale i finansowe!

"Ukryty" rabat w Rossmannie. Mało kto wie o tej możliwości
Rossmann (Getty Images, SOPA Images)

Rossmann już jakiś czas temu wypuścił swoją aplikację na urządzenia mobilne. Dzięki niej można zrobić samoobsługowe zakupy, ale i sprawdzać aktualne promocje.

Właśnie wykonanie zakupów przy użyciu urządzenia mobilnego pozwala na uzyskanie ekstra rabatu. Tym, którzy korzystają z Rossmann GO, naliczany jest upust w wysokości 5 procent. Sieć przypomina na swojej stronie internetowej o najważniejszych zasadach akcji:

  • Rabat uzyskasz robiąc zakupy samoobsługowe Rossmann GO w drogerii stacjonarnej.
  • Rabat otrzymasz, jeśli zapłacisz za zakupy Rossmann GO kartą płatniczą podpiętą w aplikacji, BLIKiem, Google Pay, Apple Pay.
  • Rabat nie obowiązuje w przypadku płatności przy kasie. Łączy się natomiast z innymi promocjami i udzielany jest niezależnie od kwoty oraz ilości produktów.
  • Rabat nie jest udzielany na produkty: lecznicze i wyroby medyczne; preparaty do początkowego żywienia niemowląt; przedmioty służące do karmienia niemowląt oraz alkohol.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mateusz Morawiecki stworzy rząd? "Jakaś farsa”

Jak skorzystać z opcji Rossmann GO?

Na stronie internetowej rossmann.pl wyjaśniono również, jak skorzystać z opcji Rossmann GO. W pierwszej kolejności trzeba uruchomić aplikację i kliknąć przycisk "Rossmann GO. Samoobsługowe zakupy".

Następnie trzeba udostępnić swoją lokalizację lub zeskanować kod QR znajdujący się w drogerii. Po wykonaniu tej czynności, śmiało można przystąpić do skanowania produktów.

Gdy masz już wszystko, możesz zapłacić za zakupy w aplikacji Rossmanna. Podchodzenie do kasy nie jest konieczne. Jeżeli jednak wolisz to uczynić, to możesz zapłacić szybciej - przy użyciu wygenerowanego kodu.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić