aktualizacja 

Vloger odwiedził knajpy w Zakopanem. Był w szoku

56

Popularny vloger "Sprawdzam jak", który ma ponad 900 tysięcy subskrybentów na YouTubie. Tym razem sprawdził popularne restauracje w Zakopanem. Ceny z pewnością nie były dla każdego.

Vloger odwiedził knajpy w Zakopanem. Był w szoku
Vloger odwiedził knajpy w Zakopanem. Był w szoku (YouTube)

Z roku na rok życie w Polsce staje się coraz droższe. Latem często informowaliśmy o horrendalnych cenach nad polskim morzem za obiad z rybą, ale także za gofry, czy lody.

A jak to wygląda w polskich górach? Popularny polski vloger "Sprawdzam jak" wybrał się do Zakopanego, aby sprawdzić ceny w dwóch restauracjach, które polecili mu jego widzowie. Pierwszą z nich była "Gazdowo Kuźnia", która ma ponad 6,5 tysiąca ocen w Googlach.

Jak widzieliśmy w karcie, za każdą sałatkę trzeba było zapłacić ponad 30 zł. Dania główne zaczynają się natomiast od 41 zł. Za policzki wieprzowe w sosie własnym zapłacimy 42 zł, żeberka wieprzowe 49 zł, a golonkę 51 zł.

Vloger podkreślał jednak, że mimo wysokich cen, jakość posiłków zdecydowanie się broni. Były smaczne, a porcje za każdym razem były bardzo duże. - Ta knajpa wzbudza we mnie góralską szczerość - mówił w filmie.

Drożej i gorzej

Kolejną odwiedzoną knajpą był "Stodoła Grill Steak". Tam kwoty były jeszcze większe. Ceny ryb zaczynały się od 44 zł na porcję (220 gram).

Wszystkie główne pozycje z karty zaczynały się od 40 zł w górę. Wspomniana we wcześniejszych knajpie golonka kosztowała 50 zł bez żadnych dodatków. Jakość jedzenia także nie była tak wysoka jak wcześniej.

Zobacz także: Polska liderem walki z pandemią? Komentarz do słów rzeczniczki PiS
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić