Wożą tego kota po szkołach i pokazują dzieciom. Ma niezwykłą zdolność

41

Cztery lata temu Danielle Crull uratowała porzuconego kociaka z lasu w Pensylwanii. Teraz ten niezwykły kot, który nosi okulary, pomaga dzieciom z problemami ze wzrokiem czuć się pewniej. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Wożą tego kota po szkołach i pokazują dzieciom. Ma niezwykłą zdolność
Kotka Truffles uwielbia okulary (Instagram, @truffles_the_kitty)

Właścicielka kota o imieniu Truffles jest optykiem. Prowadzi własną firmę A Child's Eyes w Mechanicsburg i pomaga w doborze okularów dla najmłodszych.

Danielle Crull opowiada, że często przychodzą do niej dzieci z poważnymi problemami ze wzrokiem, które wymagają wielu operacji, leków i zabiegów. Często są przerażone tym, że będą musiały nosić okulary. Boją się, że będą źle wyglądać i będą wyśmiewane przez rówieśników.

Kot, który nosi okulary, pomaga dzieciom się do nich przekonać

Wtedy z pomocą przychodzi Truffles. Kot, którego kobieta uratowała cztery lata temu z lasu w Pensylwanii, pomaga dzieciom zmienić ich podejście do okularów.

Noszenie okularów to jedna z ulubionych rzeczy zwierzaka. Często zasypia w nich i nie pozwala właścicielce ich zdjąć. Ma prawie 20 par wyjątkowych okularów i wszystkie je uwielbia.

Historia, która się powtarza, jest taka, że ​​dziecko płacze, Truffles wychodzi, a ja zakładam jej okulary, a dzieci natychmiast przestają płakać i zaczynają się śmiać i zakładają własne okulary. Zdarza się to niezliczoną ilość razy i za każdym razem jest tak samo słodkie - opowiada w rozmowie z CNN Danielle.
Gdyby miała ręce, robiłaby to sama, naprawdę to uwielbia. Może je zdjąć, kiedy tylko chce, ale często nie chce tego robić - dodaje.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dla wielu osób Truffles może być jedynie uroczym kotkiem, który nie ma nic przeciwko noszeniu nietypowego dodatku. Jednak dla dzieci i rodziców, na których życie wpłynęła, jest czymś znacznie więcej - pisze CNN.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Bardzo bliskie spotkanie z lisem. Niezwykłe nagranie fotografów przyrody z Norwegii

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić