Wyznanie emerytowanej prostytutki. Policzyła, ilu miała klientów

512

- Spałam z ponad 16 tysiącami mężczyzn - opowiedziała znana prostytutka Ashley Clark Huffman. Amerykanka postanowiła zerwać ze swoją pracą i chce wziąć ślub.

Wyznanie emerytowanej prostytutki. Policzyła, ilu miała klientów

Była prostytutka opowiada o swojej wstrząsającej przeszłości w branży, w której pracowała przez 20 lat w Stanach Zjednoczonych. W niedawnym filmie na Tik Toku ujawniła, że ​​przez dwie dekady w branży spała z ponad 16 tysiącami osób.

Huffman regularnie publikuje filmy podnoszące temat branży seksualnej, dzieląc się realiami swojej pracy, nigdy nie ukrywając swojej przeszłości.

Opisała szczegółowo traumę, której doświadczyła podczas dwudziestolecia w zawodzie. Ostrzega każdego zainteresowanego przed rozpoczęciem własnej kariery w branży usług seksualnych.

Lęki nocne, zmniejszony popęd seksualny i trudności w kontaktach z innymi osobami, to tylko niektóre z problemów, z którymi borykała się z powodu swojej pracy.

Dziś nie sypiałabym z żonatymi mężczyznami i nie traktowałabym swojego ciała tylko jako narzędzia pracy - przyznała.

Nowe życie Ashley

W mediach społecznościowych Ashley potwierdziła, że nie pracuje już jako prostytutka i nie jest uzależniona od leków. Jest świadoma swoich błędów i powiedziała, że ​​przez lata będzie ciężko pracowała, aby zmienić się na lepsze.

Ashley Clark Huffman jest szczęśliwie zaręczona z kobietą, a ich para nie może się doczekać małżeństwa.

Zobacz także: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić