Zakupy w Pepco zrobisz online. Klienci na to czekali!

0

Pepco otwiera swój sklep w internecie. Produkty popularnej w Polsce sieci sklepów dostępne mają być na ośmiu platformach zakupowych w Polsce.

Zakupy w Pepco zrobisz online. Klienci na to czekali!
Pecpco otwiera sklep online. (Pepco, Copyright (c) 2020 insta_photos/Shutterstock. No use without permission.)

Pepco wchodzi do sieci. Podjęła współpracę z serwisem shumee.pl, który pozwala klientom na dokonywanie zakupów oferty Pepco na kilku różnych platformach sprzedażowych, które już znają i lubią.

Jak to działa? Na stronie internetowej sklepu umieszczone zostały ikony kierujące m.in. do Allegro, Ceno czy Empiku. Klient automatycznie jest przekierowany do sekcji z produktami Pepco na wybranej platformie, gdzie może przeglądać i zamawiać produkty z oferty sieci.

Mieliśmy również wiele sygnałów i bezpośrednich pytań o sprzedaż internetową od naszych klientów - mówi Tomasz Tokarz, kierownik wsparcia operacyjnego Pepco.

Polacy kupują w sieci

Jak wyjaśnia sieć, wnikliwie przyglądała się rynkowi i okazało się, że internet dla polskich klientów jest ważnym miejscem zakupu. Aż 71 proc. polskich klientów sklepów Pepco równolegle robi także inne zakupy online.

Zobacz także: Koniec obchodzenia zakazu handlu w niedzielę. "Myślę, że prezydent to podpisze"

Co ciekawe, to znacznie więcej niż na innych rynkach europejskich, gdzie średni odsetek kupujących w internecie wśród naszych klientów wynosi 55 proc.

A co z dostawą? Do wyboru jest kilka sposobów otrzymania zakupów, zamówić można je do paczkomatu, z dostawą kuriera, czy darmowa dostawa przy wyborze opcji "OrenPaczka".

Zobacz także: Pytanie o Tuska. Padły zaskakujące słowa o... Schetynie
Autor: PRC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić