oprac. Kamil Różycki| 

Znów to zrobiła. Za ogromne zakupy w Auchan zapłaciła 1,65 zł

28

Czy to możliwe, aby zrobić zakupy przecenione ze 150 złotych na 1,65 zł? Udowodniła to propagatorka oszczędzania. Nagranie, które pokazuje jej metodę, obiegło sieć i jest prawdziwym hitem.

Znów to zrobiła. Za ogromne zakupy w Auchan zapłaciła 1,65 zł
Znów to zrobiła. Za ogromne zakupy w Auchan zapłaciła 1,65 zł (Getty Images, Instagram, NurPhoto, wole_taniej)

Jak się okazało wojna cenowa między dyskontami, choć dla nas korzystna, to jest niczym przy ostatnim wyczynie prowadzącej profil wole_taniej na Instagramie. Na swoim kanale kobieta pokazuje, jak skutecznie oszczędzać w polskich sklepach.

Filmy i relacje z jej zakupów stają się hitami w internecie. Wielokrotnie pokazała, że wykorzystując promocje i akcje w różnych sklepach, można zrobić naprawdę spore zakupy, wydając niewielkie kwoty.

Tak też było ostatnio, kiedy udała się do sklepu Auchan, gdzie ze 150 złotych na rachunku, ostatecznie zapłaciła tylko 1,65 zł. By tego było mało, w jej koszyku znalazły się zarówno produkty spożywcze jak warzywa czy soki, ale także i droga roślina doniczkowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Amator "czystości" nagrany. Przez dwa dni kradł wyłącznie kapsułki do zmywarki

Tak oszczędziła niemal 150 złotych na jednych zakupach

Jaki jest sekret tak tanich zakupów? Jak się okazuje, wystarczy skorzystać z ogromnych zniżek, które przysługują praktycznie każdemu klientowi. Jedynym kryterium jest wzięcie udziału w cyklicznie organizowanej przez sieć akcji Auchan 100 proc. zwrotu na bon za zakupy.

O tej akcji przypominałam już kilka razy, więc chyba każdy wie, jakim sposobem udało mi się zrobić zakupy za taką kwotę. A jeśli ktoś przegapił - wszystko to zasługa bonu z Auchan z akcji 100 proc. zwrotu - zdradza swój sekret prowadząca profil wole_taniej na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obecnie, aż do środy 5 czerwca w akcji przewidziany jest zwrot w bonie 50 proc. wartości naszych zakupów. By móc go uzyskać, musimy posiadać kartę Karty Skarbonka i zakupić jakiś produkt z najnowszej gazetki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić