aktualizacja 

Cios dla uczestniczki "Sanatorium miłości". Pożegnała bliską osobę

11

Natalia Jankowska była jedną z uczestniczek czwartej edycji programu "Sanatorium miłości". Właśnie w tym show poznała Marka Szira. Co prawda nie od razu zapałali do siebie uczuciem, ale w jednym z odcinków trafiła ich strzała Amora. Tymczasem z domu Jankowskiej napłynęły bardzo smutne wieści.

Cios dla uczestniczki "Sanatorium miłości". Pożegnała bliską osobę
Natalia Jankowska, Marek Szir (Licencjodawca, AKPA)

Natalia Jankowska i Marek Szir poznali się w programie "Sanatorium miłości". W pewnym momencie zrozumieli, że nadają na podobnych falach. Zaczęli się do siebie przybliżać. Ich relacja zacieśniła się na tyle mocno, że już od dawna są zaręczeni.

Obecnie Natalia i Marek mieszkają w domku o powierzchni 159 metrów kwadratowych. Razem z nimi pod jednym dachem żyje córka seniorki i pies Czika.

Dzieci Natalii z jej poprzedniego małżeństwa w stu procentach zaakceptowały nowego partnera. Wszyscy szykują się do wesela Jankowskiej oraz Szira.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Paweł Domagała o sędziowaniu w "Twoja twarz brzmi znajomo". "Sam nigdy nie wziąłbym udziału w tym show"

Niestety, nie wszystko w ich życiu układa się należycie. Ostatnio seniorka pogrążyła się w żałobie. O szczegółach donosi "Telemagazyn".

Natalia Jankowska w żałobie

Natalia Jankowska obecnie jest w żałobie. Smutek ogarnął ją po tym, jak straciła byłego męża, który jest też ojcem jej dzieci.

"Telemagazyn" zwrócił uwagę na jeden z komentarzy Jankowskiej. Natalia ujawniła w nim, że były mąż zmarł na rękach jej syna. Na ten moment nieznane są okoliczności czy też przyczyny śmierci byłego małżonka tej seniorki.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić