Ewa z "Sanatorium miłości" uderza w polskich mężczyzn. To im zarzuca

25

Ewa z Tarnowskich Gór postanowiła wziąć udział w "Sanatorium miłości", by znaleźć niebanalnego mężczyznę. Kobieta sporo wymaga od siebie i podobny stosunek chce utrzymywać względem swojego wybranka. Co jej się nie podoba u panów?

Ewa z "Sanatorium miłości" uderza w polskich mężczyzn. To im zarzuca
Ewa z "Sanatorium miłości" (Licencjodawca, AKPA)

"Sanatorium miłości" jest randkowym programem Telewizji Polskiej. Produkcja cieszy się całkiem sporą popularnością. W gronie uczestników pojawia się 12 seniorów, którzy spędzają czas w Busku-Zdroju. Wspólnie chodzą na zabiegi rehabilitacyjne, a poza tym uczestniczą w zabawach i randkach.

Nad przebiegiem programu czuwa Marta Manowska. Właśnie z nią kuracjusze dyskutują o życiowych zawirowaniach i pragnieniach. W "Sanatorium miłości" dzieje się naprawdę sporo.

Jedną z uczestniczek programu jest Ewa z Tarnowskich Gór. Do piątej edycji show trafiła ze względu na to, że od 13 lat jest sama. Młodszy partner ją rozczarował, wobec czego teraz poszukuje mężczyzny w swoim wieku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Statystyki są bezlitosne dla TVP. W studiu wybuchła kłótnia

Ewa jest bardzo przedsiębiorcza. Założyła sporo biznesów, a ostatnio zajęła się prowadzeniem własnego hotelu. Kobieta uwielbia górskie wędrówki, a wiosną i latem przestawia się na rower czy też rolki.

Jest bardzo wysportowana i zadbana. Absolutnie nie ukrywa, że tego samego oczekuje od swojego wybranka. - Na pierwszy rzut oka liczy się wygląd zewnętrzny. Lubię mężczyzn bardzo wysokich, a panowie nie spełnili tego kryterium - przekazała kuracjuszka w rozmowie z Plejadą.

Taki musi być wybranek Ewy z "Sanatorium miłości"

Ewa zaznaczyła, że jej partner musi być twardy. Ze względu na własne ambicje, poszukuje mężczyzny, który będzie ją "ciągnął do góry".

W moim wieku mężczyźni rzadko dbają o siebie. Mało jest mężczyzn po 60., którzy rzeczywiście są przystojni, zadbani i jeszcze chcieliby związać się z kobietą w ich wieku - zaznaczyła.

Kuracjuszka ujawniła również, że ważny jest dla niej uśmiech. - Jeżeli człowiek jest uśmiechnięty, zadowolony i szczęśliwy, nie zamartwia się niczym, to widać to po oczach. Czekam na to, co będzie i ze wszystkiego się cieszę - podsumowała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić