Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko zmieniła zdanie. Z kim się teraz spotyka?

32

Maciej i Laura byli jedną z par, która znalazła szczęście w piątej edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Sielanka trwała jednak zaledwie kilka tygodni. Już po programie Laura wniosła o rozwód i wiele wskazuje na to, że zaczęła się spotykać z innym mężczyzną. Maciej także szybko znalazł pocieszenie.

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko zmieniła zdanie. Z kim się teraz spotyka?
Maciej ma już nową partnerkę. Laura podobno związała się z Karolem, który też był w "Ślubie..." (Instagram)

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjne reality show, w którym single szukający trwałego związku są dobierani w pary przez ekspertów. I od razu biorą ślub! Przez kolejne tygodnie widzowie obserwują "docieranie się" małżonków, którzy w finałowym odcinku podejmują decyzję, czy biorą rozwód, czy trwają w zaaranżowanym małżeństwie.

W ostatniej, piątej edycji, na pozostanie w małżeństwie zdecydowali się Laura i Maciej. Ale raptem kilka tygodni później żona wniosła o rozwód i całkowicie zerwała kontakt z mężem.

Z Laurą niestety nie mamy kontaktu od dnia, w którym zdecydowaliśmy o rozwodzie. Może poza jednym telefonem od Laury, w którym prosiła o dokumenty potrzebne do załatwienia formalności – wyznał Maciej na kanapie "Dzień Dobry TVN".
Zobacz także: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Maciej nie płacze już jednak po Laurze, bo ze zdjęć na Instagramie jasno wynika, że jest zakochany w innej kobiecie. "Lubię być z nią" – napisał pod fotką z romantycznej kolacji. Uczestnik "Ślubu…" nie zdradził tożsamości kobiety, ale chodzą słuchy, że to jedna z uczestniczek poprzedniej edycji programu.

W podobny związek miała wejść Laura, która po rozstaniu z Maciejem była widziana, jak spaceruje za rękę z innym mężczyzną. Ona również nie komentuje swojego nowego związku. W sieci pojawiły się jednak sugestie, że nowym wybrankiem jej serca jest Karol, który rozstał się z Igą w finale piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Potwierdzeniem tej tezy ma być jedną ze zdjęć Laury, na którym widać sylwetkę mężczyzny (rzekomo podobnego do Karola) odbijającą się w telewizorze. To jednak nie wszystko. Dociekliwi fani zwracają uwagę na to, że Karol prowadzi na Instagramie dwa oddzielne profile (prywatny i zawodowy). I z obu obserwuje profil Laury, czego nie robi w stosunku do żadnej innej osoby.

Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić